TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De terroristische organisatie Al Qaida grijpt alles aan om onrust te zaaien in de wereld. De extremisten zijn zelfs bereid om heel vreemde samenwerkingen aan te gaan.
Wat heet. In dit Steven Seagal-vehikel gaan de moslimterroristen van Al Qaida samenwerken met een Mexicaans drugskartel.
Onlogisch? Jazeker! Maakt dat uit? Nee!
Seagal speelt in Contract to Kill een CIA-agent die in Mexico is om onderzoek te doen naar terroristen die daar vastzitten. Zo ontdekt hij dat Al Qaida snode plannen heeft.
De terroristen willen smokkelroutes van een Mexicaans drugskartel gebruiken om wapens Amerika binnen te smokkelen. Laat het maar aan Steven Seagal over om zo’n aanval op Amerika te stoppen.
Om de een of andere reden moeten hij en zijn collega's, FBI-agent Zara Hayek (Jemma Dallender) en dronepiloot Matthew Sharp (Russell Wong), daarvoor wel eerst naar Istanboel.
Dat de beste jaren van Steven Seagal al een tijdje achter hem liggen, wisten we al. Toch bleef de oude vechtersbaas maar films maken.
Niet dat hij in die films zijn best nog deed. Ook in Contract to Kill kreunt en steunt Seagal zich weer een weg door zijn scènes: van de atletische vechtsporter die hij vroeger was is niets meer over.
Denice Dest blijkt dol op 'slow-tv': dit zijn haar tv-aanraders
09:38Ellemieke Vermolen eerlijk over deelname De Verraders: ‘Ik ben zo’n schaap’
09:10Dit programma vervangt De Slimste Mens op NPO 1
08:38De TV van gisteren: Schiphol Airport weet vriend en vijand te verbazen met kijkcijfers
20:09Grote naam toegevoegd aan cast van Medisch Centrum West