TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De terroristische organisatie Al Qaida grijpt alles aan om onrust te zaaien in de wereld. De extremisten zijn zelfs bereid om heel vreemde samenwerkingen aan te gaan.
Wat heet. In dit Steven Seagal-vehikel gaan de moslimterroristen van Al Qaida samenwerken met een Mexicaans drugskartel.
Onlogisch? Jazeker! Maakt dat uit? Nee!
Seagal speelt in Contract to Kill een CIA-agent die in Mexico is om onderzoek te doen naar terroristen die daar vastzitten. Zo ontdekt hij dat Al Qaida snode plannen heeft.
De terroristen willen smokkelroutes van een Mexicaans drugskartel gebruiken om wapens Amerika binnen te smokkelen. Laat het maar aan Steven Seagal over om zo’n aanval op Amerika te stoppen.
Om de een of andere reden moeten hij en zijn collega's, FBI-agent Zara Hayek (Jemma Dallender) en dronepiloot Matthew Sharp (Russell Wong), daarvoor wel eerst naar Istanboel.
Dat de beste jaren van Steven Seagal al een tijdje achter hem liggen, wisten we al. Toch bleef de oude vechtersbaas maar films maken.
Niet dat hij in die films zijn best nog deed. Ook in Contract to Kill kreunt en steunt Seagal zich weer een weg door zijn scènes: van de atletische vechtsporter die hij vroeger was is niets meer over.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden