TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Copshop draait om een kat-en-muisspel in een politiecel. Wat gebeurt er als een huurmoordenaar en zijn doelwit in dezelfde gevangenis belanden?
De gewiekste oplichter Teddy Murretto (Frank Grillo) laat zich met opzet arresteren omdat hij een veilige schuilplek nodig heeft. Hij had er alleen geen rekening mee gehouden dat de gevaarlijke huurmoordenaar Bob Viddick (Gerard Butler) hetzelfde trucje uit zou halen, vastbesloten om zijn doelwit te elimineren.
Te midden van deze dodelijke confrontatie staat politieagent Valerie Young (Alexis Louder), die zich onverwachts in een levensgevaarlijk kat-en-muisspel bevindt.
Terwijl de spanning in Copshop stijgt moet Young haar intelligentie en politievaardigheden gebruiken om haar eigen leven te redden en de criminelen in toom te houden.
Copshop is een vermakelijke mengelmoes van actie, humor, en scherpe dialogen gemaakt, geregisseerd door Joe Carnahan (Smokin' Aces en The Grey). Toch was Frank Grillo hij niet geheel tevreden met het eindresultaat. Op sociale media liet hij weten dat zijn kleurrijke en gedetailleerde acteerprestatie niet volledig in de film te zien is.
Volgens Grillo kwam zijn rol een stuk beter tot zijn recht in de versie van de film die regisseur Joe Carnahan had samengesteld, maar werd de film flink aangepast. Wie weet komt er ooit dus nog een directors cut uit van de film.
Op deze datum start de familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle
14:06Presentator en radiodj Robert Jensen op 52-jarige leeftijd overleden
13:02Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima