TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Copshop draait om een kat-en-muisspel in een politiecel. Wat gebeurt er als een huurmoordenaar en zijn doelwit in dezelfde gevangenis belanden?
De gewiekste oplichter Teddy Murretto (Frank Grillo) laat zich met opzet arresteren omdat hij een veilige schuilplek nodig heeft. Hij had er alleen geen rekening mee gehouden dat de gevaarlijke huurmoordenaar Bob Viddick (Gerard Butler) hetzelfde trucje uit zou halen, vastbesloten om zijn doelwit te elimineren.
Te midden van deze dodelijke confrontatie staat politieagent Valerie Young (Alexis Louder), die zich onverwachts in een levensgevaarlijk kat-en-muisspel bevindt.
Terwijl de spanning in Copshop stijgt moet Young haar intelligentie en politievaardigheden gebruiken om haar eigen leven te redden en de criminelen in toom te houden.
Copshop is een vermakelijke mengelmoes van actie, humor, en scherpe dialogen gemaakt, geregisseerd door Joe Carnahan (Smokin' Aces en The Grey). Toch was Frank Grillo hij niet geheel tevreden met het eindresultaat. Op sociale media liet hij weten dat zijn kleurrijke en gedetailleerde acteerprestatie niet volledig in de film te zien is.
Volgens Grillo kwam zijn rol een stuk beter tot zijn recht in de versie van de film die regisseur Joe Carnahan had samengesteld, maar werd de film flink aangepast. Wie weet komt er ooit dus nog een directors cut uit van de film.
De TV van gisteren: Floortje naar het einde van de wereld pakt de winst op primetime
07:00GTST Spoilers - maandag 2 t/m donderdag 5 februari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Het roer om, Hunter Killer
22:40Noa Vahle eerlijk over 'bewijsdrang' en kritiek op Linda de Mol en Hélène Hendriks
19:33Hila Noorzai en regisseur Nicolette Bloemberg doen bij Pauw & De Wit hun verhaal over offline halen Hila voorbij de Taliban