TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Crank: High Voltage gaat verder waar Crank ophield. Letterlijk. Chev Chelios overleeft een val uit een helikopter, waarna de Chinese maffia zich over hem ontfermt.
Dat is niet bepaald goed nieuws: de snoodaards stelen Chevs hart en vervangen het door een kunsthart op batterijen. Alleen moet hij die batterijen wel aan de praat houden. Logischerwijs wil Chev zijn eigen hart graag terug, maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan. Zeker omdat hij er ook nog voor moet zorgen dat zijn tijdelijke hart het blijft doen. Daarvoor moet hij het geregeld opladen.
Dat opladen is geen kwestie van even aan de lader hangen of de batterijen verwisselen: Chev moet zichzelf in Crank: High Voltage regelmatig een fikse elektrische schok geven om de rikketik aan de praat te houden. En dat betekent een hoop gehannes met auto-accu’s, startkabels, elektriciteitshuisjes en ander zwaar elektrisch geschut. High Voltage dus.
Je zou het niet verwachten van een ongeloofwaardige film als deze, maar één belangrijk detail in Crank: High Voltage klopt wél: het hart. Dat is namelijk een echt kunsthart, zoals dat in de medische wereld gebruikt wordt.
Het verschil is dat het dan volledig in het lichaam van de patiënt zit en van de buitenkant dus niet te zien is. En dat het niet zo’n externe battery pack heeft als het hart van Chev.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht
09:08De TV van gisteren: kijkers stomverbaasd over 'niet terechte' afvaller Het Perfecte Plaatje op Reis
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, The Legend of Hercules