TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een automobilist wordt achtervolgd door de politie, rijdt met hoge snelheid een tunnel in en botst daar op een tankauto met brandbaar spul. Die ontploft, waardoor beide zijden van de tunnel instorten en er een hevige brand uitbreekt.
Gelukkig is daar Kit Latura (Sylvester Stallone), een in ongenade geraakte reddingswerker, die zich hoopt te rehabiliteren door zoveel mogelijk mensen te redden.
Tamelijk clichématige rampenfilm, waarin Stallone zijn gebruikelijke rol van macho speelt. Viggo Mortensen is veel leuker als durfal die ook initiatief toont, maar in het script was slechts ruimte voor één held.
Sylvester Stallone gaat zijn angsten niet uit de weg: hij nam deze rol namelijk aan om van zijn claustrofobie af te komen. Hij heeft deze tactiek eerder toegepast. Hij nam een rol in de film Cliffhanger aan om van zijn hoogtevrees af te komen.
Stallone kondigde aan dat dit zijn laatste actiefilm zou worden, want hij vond zichzelf te oud worden voor het genre. Daar heeft hij duidelijk nog eens over nagedacht. Al in 2001 speelde hij weer in een actiefilm, namelijk Driven. Sindsdien heeft hij nog veel actiefilms gemaakt, zoals de Expendables-films.
Olcay Gulsen op gewelddadige wijze beroofd in Amsterdam
14:43Sophie Hilbrand komt met driedelige serie over de oudejaarsconference
13:54Jessica Villerius maakt documentaire over Christa Pike, van wie executie deze week mislukte
13:14Miljuschka Witzenhausen reist langs het Romeinse Rijk in nieuwe Disney+-serie
10:33Prime Video deelt trailer van LOL: Last One Laughing Halloween Special