TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Veel mensen vinden het moeilijk om te accepteren dat ze ouder worden. Alle lichamelijke ongemakken die daarbij horen doen alleen maar denken aan het onvermijdelijke einde: de dood.
Misschien dat Jan Liefhebber (Jeroen Krabbé) en zijn vrouw Lea (Beppie Melissen) Jans ziekte daarom zo lang voor hun drie volwassen kinderen hebben verzwegen. Tot ze in De Liefhebbers niet langer meer stil kunnen houden dat hij ruim een jaar geleden de diagnose alzheimer kreeg.
Zoons Jonathan (Theo Maassen) en Kasper (Guy Clemens) en dochter Maria (Sanne-Samina Hanssen) zijn verbaasd. Zeker als ze horen dat hun zus Sam (Hadewych Minis), die in het buitenland woont, het al wel wist.
Regisseur Anna van der Heide gebruikt in De Liefhebbers een mozaïekstructuur om te laten zien hoe de Liefhebbers ieder op hun eigen manier met het nieuws omgaan. Mede dankzij de sterke cast werkt dat bijzonder goed.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?