TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De Slag om de Schelde trok 400.000 bezoekers naar de bioscoop. Een knappe prestatie omdat er niet erg veel mensen tegelijk de zaal in mochten. Vanaf 15 oktober worden het er veel meer dan 400.000. Niet alleen in Nederland trouwens. De Slag om de Schelde is straks wereldwijd te zien op de streamingdienst.
De film gaat over de bevrijding van Zuid-Nederland, een verhaal dat niet erg bekend is, maar wel cruciaal was voor de overwinning van de geallieerden op nazi-Duitsland in de Tweede Wereldoorlog.
In november 1944 vechten duizenden geallieerden op het onder water gelopen eiland Walcheren in Zeeland. Drie levens raken in die periode raken onlosmakelijk met elkaar verbonden. Een Nederlandse jongen die voor de Duitsers vecht, een Engelse gliderpiloot en een Zeeuws meisje dat tegen wil en dank in het verzet betrokken raakt, komen voor cruciale keuzes te staan die niet alleen gaan over hun eigen vrijheid maar ook over de vrijheid van anderen.
Partnerbijdrage
Jan Smit maakt indruk met cover van nummer Tabitha in Onvergetelijke Liedjes
16:27Rafael van der Vaart vol zelfspot in Vandaag Inside: 'Beste professionele amateur ter wereld'
16:04Sander Schimmelpenninck kondigt nieuw seizoen Sander en de kloof aan
15:20Deze programma's rondom Sinterklaas mag je niet missen
14:25Linda en Ivan Kraan uit Een Huis Vol verwachten tiende kind