TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ryan Reynolds wilde graag een film maken die Deadpool eer zou aandoen. Zeker nadat hij in 2009 fans van het personage tegen zich in het harnas joeg met zijn bijrolletje als de merc with a mouth in X-Men Origins: Wolverine.
Reynolds was zelf ook niet blij met die rol, dus was hij er extra op gebrand om deze film van de grond te krijgen. De Canadese acteur heeft jaren moeten lobbyen om Deadpool te mogen maken op de manier die hij wilde. In de geest van de strips, dus mét extreem geweld, grof taalgebruik en de voor Deadpool gebruikelijke humor.
Dat bleek een goede keuze: Deadpool werd een enorme bioscoophit en brak record na record. Zo werd het zelfs de best bezochte film voor 16 jaar en ouder (R-rated) aller tijden. Ondertussen staat de film op plek 5. Deadpool & Wolverine is nu de best bezochte 16+-film en Deadpool 2 staat op de vierde plek.
Deadpool is voormalig huursoldaat Wade Wilson. Na een experimentele behandeling tegen kanker is hij niet alleen genezen, hij is ook onsterfelijk. En gruwelijk verminkt. Als Deadpool gaat Wade op jacht naar de geflipte wetenschapper die hem dit heeft aangedaan.
Deadpool is op dinsdag 29 april 2025 om 20:30 uur te zien op Veronica.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer