TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Harrison Penitentiary is niet bepaald de prettigste gevangenis van Canada. Als daar in korte tijd gevangenen én bewakers onder verdachte omstandigheden om het leven komen, moet de politie uitzoeken wie er achter die moorden zit.
Agent Louis Burke (Jean-Claude Van Damme) offert zich op. Hij gaat in Death Warrant undercover de cel in om te kijken wat er in Harrison Penitentiary aan de hand is.
Zonder de moorden was het in Harrison al gevaarlijk zat, dus het komt goed uit dat Burke (zoals het een rol van The Muscles from Brussels betaamt) zijn mannetje staat in meerdere vechtsporten.
Hij heeft al zijn skills nodig. Niet alleen om de daders te achterhalen, maar ook – en misschien wel vooral – om überhaupt in leven te blijven.
Naar eigen zeggen had Jean-Claude Van Damme geduchte concurrentie voor de hoofdrol in Death Warrant. In een interview met een Frans tijdschrift vertelde de Belgische spierbundel dat Steven Seagal ook in de running was om Burke te spelen.
Ook Bruce Willis was in beeld voor de hoofdrol. Hij bedankt voor de rol omdat hij anders met zijn agenda in de knoei zou komen: Willis had het te druk met de opnames van Die Hard 2.
GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'
20:44Beveiliging duwt jongens live uit studio Eva Jinek: 'Zijn dit die gasten van Joling?'
16:10Deze BN'ers doen mee aan Hunted VIPS 2026
15:31Dit programma vervangt Rust en Vreugd op NPO 1