TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Despicable Me is superschurk Gru niet meer schurk nummer één. Dief Vector heeft een Egyptische piramide gestolen. en zorgt er zo voor dat Gru drastische maatregelen moet nemen om aan de top te blijven: Gru is van plan de maan de stelen.
Om te zorgen dat hij de beruchtste schurk ter wereld blijft, moet Gru drastische maatregelen nemen: hij gaat de maan stelen.
Dat is natuurlijk een fikse klus, dus is het plan dat Gru in Despicable Me bedenkt ook behoorlijk ingewikkeld. Voor een onderdeel van dat plan zijn drie kleine meisjes nodig die onder valse voorwendselen Vectors huis binnendringen.
Dus haalt Gru Margo, Edith en Diana uit het weeshuis. En dan gebeurt het onvermijdelijke: de meiden zijn dol op hun nieuwe papa en langzaam maar zeker raakt ook hij ook heel erg aan hen gehecht.
Die meisjes zijn natuurlijk superschattig, maar het allerschattigste aan Despicable Me zijn toch wel Gru's hulpjes, de minions. Deze kleine gele mannetjes (die wel houden van een grapje en dol zijn op bananen) werden mateloos populair.
In 2015 kregen ze hun eigen film en in juli 2022 moet Minions 2: The Rise of Gru uitkomen. Ondertussen beleven Gru, Margo, Edith en Diana ook nog allerlei avonturen: in 2017 verscheen alweer de derde Despicable Me-film.
Partnerbijdrage
Maak je op voor een epische expeditie waarin twaalf deelnemers een berg in Noorwegen moeten beklimmen onder de meest zware omstandigheden. Wie kan hier het beste mee omgaan en gaat naar huis met een geldprijs? Je ziet het allemaal in The Summit.
Big Brother: publiekslieveling vertrekt uit het huis
16:43Er komt een nieuw seizoen van Paradise Hotel
15:44Hilarische video: hond Gwen van Poorten gaat viraal
15:07Deze BN'ers doen mee aan spectaculaire Shaolin Heroes
14:10Video: VI-Valentijn heeft een boodschap op Valentijnsdag