TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het is 1958 en Katey Miller (Romola Garai) verhuist met haar ouders en zusje naar Cuba, waar ze sporadisch wat meekrijgen van de Cubaanse Revolutie. Katey, een echte studiebol, is niet blij met de beslissing, omdat ze in het laatste jaar van de middelbare school zit.
Daar komt verandering in als ze geïnteresseerd raakt in Javier (Diego Luna), de ober van het hotel, en de manier waarop hij danst. Katey weet Javier in Dirty Dancing 2: Havana Nights over te halen om als zijn partner mee te doen aan een danswedstrijd. Ze leren danspasjes aan elkaar, wat leidt tot een hoop onderlinge frustratie en grappige taferelen.
Kateys ouders zijn niet blij als ze er achterkomen dat ze samen met Javier meedoet aan de wedstrijd, omdat hij niet past in hun rijke wereldje.
Voor velen is Dirty Dancing 2: Havana Nights een teleurstelling omdat ze de charme van de eerste Dirty Dancing-film niet los kunnen laten. Gelukkig keert Patrick Swayze terug als dansleraar in deze film en de oplettende kijker zal zien dat het liedje waar hij op danst wel bekend klinkt. Dat is namelijk ‘Johnny’s Mambo’, de track die ook voorkomt in de eerste film.
Jasper Demollin vertrekt bij De FOMO Show
10:13Nieuwe look voor papa Pim van Een Huis Vol Emigreert-familie Verleg
10:00Jaap Jongbloed is ondanks stoppen Het Mooiste Meisje nog niet klaar met tv: 'Dit is geen afscheidsinterview'
09:45Özcan Akyol eerste gast van Griet Op de Beeck in Zomergasten
08:44Concert at Sea-concert van Suzan en Freek binnenkort op NPO1 te zien