TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het is 1958 en Katey Miller (Romola Garai) verhuist met haar ouders en zusje naar Cuba, waar ze sporadisch wat meekrijgen van de Cubaanse Revolutie. Katey, een echte studiebol, is niet blij met de beslissing, omdat ze in het laatste jaar van de middelbare school zit.
Daar komt verandering in als ze geïnteresseerd raakt in Javier (Diego Luna), de ober van het hotel, en de manier waarop hij danst. Katey weet Javier in Dirty Dancing 2: Havana Nights over te halen om als zijn partner mee te doen aan een danswedstrijd. Ze leren danspasjes aan elkaar, wat leidt tot een hoop onderlinge frustratie en grappige taferelen.
Kateys ouders zijn niet blij als ze er achterkomen dat ze samen met Javier meedoet aan de wedstrijd, omdat hij niet past in hun rijke wereldje.
Voor velen is Dirty Dancing 2: Havana Nights een teleurstelling omdat ze de charme van de eerste Dirty Dancing-film niet los kunnen laten. Gelukkig keert Patrick Swayze terug als dansleraar in deze film en de oplettende kijker zal zien dat het liedje waar hij op danst wel bekend klinkt. Dat is namelijk ‘Johnny’s Mambo’, de track die ook voorkomt in de eerste film.
Partnerbijdrage
Robert van Hemert moest naar psycholoog door deelname Verraders: 'Helemaal van de buitenwereld losgeraakt'
09:27SBS lanceert nieuwe talentenjacht Sing with me: 'Duet met zangicoon'
09:12Gordon verrast Gijp met lachwekkende prijs: 'Meest aanstekelijke lach'
19:41Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm