TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
John Dolittle (Eddie Murphy) is een succesvolle arts die alles lijkt te hebben: een bloeiende carrière, een knappe vrouw en twee dochters.
Hij heeft wel een beetje een nare eigenschap: hij haat dieren. Zijn leven staat compleet in Doctor Dolittle op zijn kop wanneer hij een hond aanrijdt: zijn lang onderdrukte gave om met dieren te communiceren duikt plotseling weer op.
Door onaangename ervaringen in zijn kindertijd had John dit talent weggestopt. Zijn vader had hem ook geleerd om dieren te haten.
De dieren hebben al snel door dat John hen kan verstaan en weigeren nu nog langer genegeerd te worden.
Ze zijn dolblij met hun nieuwe wonderdokter en al snel wordt Johns praktijk en huis overspoeld met allerlei verschillende dieren.
Zijn gezin en voormalige collega's geloven dat John gek is geworden en proberen wanhopig een oplossing te vinden voor dit onverwachte probleem.
Eddie Murphy moest voor zijn rol in Doctor Dolittle natuurlijk veel met dieren werken. Daarbij was wel een probleem: Murphy was bang voor veel van de dieren. Veel dieren waren daarom niet daadwerkelijk bij hem, maar werden later digitaal toegevoegd in de scènes.
Als de komiek toch met een dier moest acteren, eindigde dat vaak in geschreeuw en gegil.
Toch heeft de ervaring hem er niet van weerhouden om ook Dr. Dolittle 2 te maken.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland