TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De ouders van de negenjarige Sally (Bailee Madison) zijn gescheiden. Sally komt bij haar vader Alex (Guy Pearce) en zijn nieuwe vriendin Kim (Katie Holmes) te wonen.
Ze nemen hun intrek in het huis van een beroemde schilder die een tijdje geleden plotseling verdween. Terwijl Alex en Kim druk bezig zijn het huis op te knappen, gaat Sally op onderzoek uit.
Al snel ontdekt ze dat het huis een geheime kelder heeft en dat daar vreemde wezens wonen, maar Alex en Kim geloven haar niet. Wat de gevolgen daarvan zijn, is te zien in Don’t Be Afraid of the Dark.
Pan’s Labyrinth- en The Shape of Water-regisseur Guillermo Del Toro is een van de schrijvers van Don’t Be Afraid of the Dark. Het is een remake van de gelijknamige tv-film uit 1973. Er is veel gewijzigd aan deze versie van het verhaal. Zo was Sally in het origineel de vrouw van Alex en niet zijn dochter.
Door het personage een kind te maken, wordt het sprookjesachtige element van de film versterkt. Daarnaast leek het Del Toro ook enger om het verhaal vanuit het perspectief van een klein meisje te vertellen.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside