TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De ouders van de negenjarige Sally (Bailee Madison) zijn gescheiden. Sally komt bij haar vader Alex (Guy Pearce) en zijn nieuwe vriendin Kim (Katie Holmes) te wonen.
Ze nemen hun intrek in het huis van een beroemde schilder die een tijdje geleden plotseling verdween. Terwijl Alex en Kim druk bezig zijn het huis op te knappen, gaat Sally op onderzoek uit.
Al snel ontdekt ze dat het huis een geheime kelder heeft en dat daar vreemde wezens wonen, maar Alex en Kim geloven haar niet. Wat de gevolgen daarvan zijn, is te zien in Don’t Be Afraid of the Dark.
Pan’s Labyrinth- en The Shape of Water-regisseur Guillermo Del Toro is een van de schrijvers van Don’t Be Afraid of the Dark. Het is een remake van de gelijknamige tv-film uit 1973. Er is veel gewijzigd aan deze versie van het verhaal. Zo was Sally in het origineel de vrouw van Alex en niet zijn dochter.
Door het personage een kind te maken, wordt het sprookjesachtige element van de film versterkt. Daarnaast leek het Del Toro ook enger om het verhaal vanuit het perspectief van een klein meisje te vertellen.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel