TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De ouders van de negenjarige Sally (Bailee Madison) zijn gescheiden. Sally komt bij haar vader Alex (Guy Pearce) en zijn nieuwe vriendin Kim (Katie Holmes) te wonen.
Ze nemen hun intrek in het huis van een beroemde schilder die een tijdje geleden plotseling verdween. Terwijl Alex en Kim druk bezig zijn het huis op te knappen, gaat Sally op onderzoek uit.
Al snel ontdekt ze dat het huis een geheime kelder heeft en dat daar vreemde wezens wonen, maar Alex en Kim geloven haar niet. Wat de gevolgen daarvan zijn, is te zien in Don’t Be Afraid of the Dark.
Pan’s Labyrinth- en The Shape of Water-regisseur Guillermo Del Toro is een van de schrijvers van Don’t Be Afraid of the Dark. Het is een remake van de gelijknamige tv-film uit 1973. Er is veel gewijzigd aan deze versie van het verhaal. Zo was Sally in het origineel de vrouw van Alex en niet zijn dochter.
Door het personage een kind te maken, wordt het sprookjesachtige element van de film versterkt. Daarnaast leek het Del Toro ook enger om het verhaal vanuit het perspectief van een klein meisje te vertellen.
'Renze Klamer keert in september definitief terug met eigen talkshow op RTL 4'
17:54Raymond Mens maakt debuut als presentator in Nieuws van de Dag
17:36Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis