TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De ouders van de negenjarige Sally (Bailee Madison) zijn gescheiden. Sally komt bij haar vader Alex (Guy Pearce) en zijn nieuwe vriendin Kim (Katie Holmes) te wonen.
Ze nemen hun intrek in het huis van een beroemde schilder die een tijdje geleden plotseling verdween. Terwijl Alex en Kim druk bezig zijn het huis op te knappen, gaat Sally op onderzoek uit.
Al snel ontdekt ze dat het huis een geheime kelder heeft en dat daar vreemde wezens wonen, maar Alex en Kim geloven haar niet. Wat de gevolgen daarvan zijn, is te zien in Don’t Be Afraid of the Dark.
Pan’s Labyrinth- en The Shape of Water-regisseur Guillermo Del Toro is een van de schrijvers van Don’t Be Afraid of the Dark. Het is een remake van de gelijknamige tv-film uit 1973. Er is veel gewijzigd aan deze versie van het verhaal. Zo was Sally in het origineel de vrouw van Alex en niet zijn dochter.
Door het personage een kind te maken, wordt het sprookjesachtige element van de film versterkt. Daarnaast leek het Del Toro ook enger om het verhaal vanuit het perspectief van een klein meisje te vertellen.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag
09:39Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer