TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De ouders van de negenjarige Sally (Bailee Madison) zijn gescheiden. Sally komt bij haar vader Alex (Guy Pearce) en zijn nieuwe vriendin Kim (Katie Holmes) te wonen.
Ze nemen hun intrek in het huis van een beroemde schilder die een tijdje geleden plotseling verdween. Terwijl Alex en Kim druk bezig zijn het huis op te knappen, gaat Sally op onderzoek uit.
Al snel ontdekt ze dat het huis een geheime kelder heeft en dat daar vreemde wezens wonen, maar Alex en Kim geloven haar niet. Wat de gevolgen daarvan zijn, is te zien in Don’t Be Afraid of the Dark.
Pan’s Labyrinth- en The Shape of Water-regisseur Guillermo Del Toro is een van de schrijvers van Don’t Be Afraid of the Dark. Het is een remake van de gelijknamige tv-film uit 1973. Er is veel gewijzigd aan deze versie van het verhaal. Zo was Sally in het origineel de vrouw van Alex en niet zijn dochter.
Door het personage een kind te maken, wordt het sprookjesachtige element van de film versterkt. Daarnaast leek het Del Toro ook enger om het verhaal vanuit het perspectief van een klein meisje te vertellen.
Partnerbijdrage
Robert van Hemert moest naar psycholoog door deelname Verraders: 'Helemaal van de buitenwereld losgeraakt'
09:27SBS lanceert nieuwe talentenjacht Sing with me: 'Duet met zangicoon'
09:12Gordon verrast Gijp met lachwekkende prijs: 'Meest aanstekelijke lach'
19:41Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm