TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Toen ze jaren geleden trouwde, dacht Doris dat dat voor altijd zou zijn. Nou, niet dus.
Inmiddels is Doris (Tjitske Reidinga) halverwege de veertig en moeder van twee tieners. En gescheiden, dat is ze ook. Ze heeft geen werk en geen idee. Wat moet ze nu met haar leven?
Al haar leeftijdgenoten maken carrière, jagen hun dromen na en hebben gelukkige gezinnetjes. Doris heeft juist het gevoel dat ze stilstaat. Heeft ze überhaupt dromen om na te jagen? En zo’n nieuwe liefde, heeft ze daar wel trek in? Haar goede vriend Tim (Guy Clemens) helpt haar haar zelfvertrouwen terug te vinden.
Voor Tjitske Reidinga is de rol van Doris niet nieuw. Ze speelde de tobbende veertiger ook al in de gelijknamige televisieserie uit 2013. Sterker nog, samen met Roos Ouwehand is ze de bedenker van Doris. Ouwehand schreef het script en speelt, zowel in de serie als in de film, de rol van Doris’ zus Sarah. In de serie speelt Jacob Derwig goede vriend Tim. In de film neemt Guy Clemens die rol dus van hem over.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Vanavond op TV: NPO Doc: De non en de wegwerpkinderen, Payback: Hoe ver zou jij gaan?, Red Heat
21:13Jeangu Macrooy over Songfestival-boycot AVROTROS: 'Heel sterk, maar niet leuk' (video)
18:50Het is tijd voor de eerste tussenstand van de Gouden Televizier-Ring 2026
15:30Het vijftiende seizoen van Urk! heeft eindelijk een startdatum
14:58Oh Oh Den Haag keert vanaf deze datum terug op de buis