TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Toen ze jaren geleden trouwde, dacht Doris dat dat voor altijd zou zijn. Nou, niet dus.
Inmiddels is Doris (Tjitske Reidinga) halverwege de veertig en moeder van twee tieners. En gescheiden, dat is ze ook. Ze heeft geen werk en geen idee. Wat moet ze nu met haar leven?
Al haar leeftijdgenoten maken carrière, jagen hun dromen na en hebben gelukkige gezinnetjes. Doris heeft juist het gevoel dat ze stilstaat. Heeft ze überhaupt dromen om na te jagen? En zo’n nieuwe liefde, heeft ze daar wel trek in? Haar goede vriend Tim (Guy Clemens) helpt haar haar zelfvertrouwen terug te vinden.
Voor Tjitske Reidinga is de rol van Doris niet nieuw. Ze speelde de tobbende veertiger ook al in de gelijknamige televisieserie uit 2013. Sterker nog, samen met Roos Ouwehand is ze de bedenker van Doris. Ouwehand schreef het script en speelt, zowel in de serie als in de film, de rol van Doris’ zus Sarah. In de serie speelt Jacob Derwig goede vriend Tim. In de film neemt Guy Clemens die rol dus van hem over.
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek