TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Toen ze jaren geleden trouwde, dacht Doris dat dat voor altijd zou zijn. Nou, niet dus.
Inmiddels is Doris (Tjitske Reidinga) halverwege de veertig en moeder van twee tieners. En gescheiden, dat is ze ook. Ze heeft geen werk en geen idee. Wat moet ze nu met haar leven?
Al haar leeftijdgenoten maken carrière, jagen hun dromen na en hebben gelukkige gezinnetjes. Doris heeft juist het gevoel dat ze stilstaat. Heeft ze überhaupt dromen om na te jagen? En zo’n nieuwe liefde, heeft ze daar wel trek in? Haar goede vriend Tim (Guy Clemens) helpt haar haar zelfvertrouwen terug te vinden.
Voor Tjitske Reidinga is de rol van Doris niet nieuw. Ze speelde de tobbende veertiger ook al in de gelijknamige televisieserie uit 2013. Sterker nog, samen met Roos Ouwehand is ze de bedenker van Doris. Ouwehand schreef het script en speelt, zowel in de serie als in de film, de rol van Doris’ zus Sarah. In de serie speelt Jacob Derwig goede vriend Tim. In de film neemt Guy Clemens die rol dus van hem over.
De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
10:00Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?
09:43De eerste beelden van Ex on the Beach: Double Dutch 2026 zijn verschenen
09:02Dit programma vervangt Weet Ik Veel op RTL 4
08:39LIVESTREAM: Ronald Koeman onthult welke spelers hij meeneemt naar het WK Voetbal 2026