TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De zestienjarige Ray (Elle Fanning) woont in New York. Hij deelt een huis met zijn moeder (Naomi Watts) en zijn oma (Susan Sarandon).
Ray is geboren als Ramona maar gaat al een tijdje door het leven als jongen. In 3 Generations vindt hij het tijd worden om ook echt een geslachtsverandering te ondergaan.
Moeder Maggie steunt hem in die keuze, maar is wel een probleempje. Omdat Ray nog minderjarig is moet ook zijn vader toestemming geven.
En die is niet meer in beeld. Maggie en Craig (Tate Donovan) zijn al heel lang niet meer bij elkaar.
Zonder Craigs handtekening gaat Rays transitie niet door. Maar wil hij überhaupt wel tekenen?
De première van 3 Generations vond op 12 september 2015 plaats op het filmfestival van Toronto. Een week later zou de film in de Amerikaanse bioscopen te zien moeten zijn.
Dat ging niet door. Omdat de film in Toronto lauw werd ontvangen stelde The Weinstein Company de release uit.
In april 2016 vertelde regisseur Gaby Dellal op Instagram dat ze de film opnieuw aan het monteren. Deze nieuwe versie, die 5 minuten langer is dan het origineel, was vanaf september van dat jaar in internationale bioscopen te zien.
Vandaag Inside en De Oranjezomer naar Curaçao: wat kun je verwachten?
09:08Paul de Leeuw gaat We Zijn Er Bijna! niet presenteren
07:59De TV van gisteren: Kijkers kritisch op BNNVARA-documentaire De Instagram Moord
07:00GTST Spoilers - maandag 30 maart t/m donderdag 2 april 2026
19:50Makers van documentaire Meer dan Babi Pangang in gesprek met NPO en PowNed na bedreigingen Ruud de Wild