TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De zestienjarige Ray (Elle Fanning) woont in New York. Hij deelt een huis met zijn moeder (Naomi Watts) en zijn oma (Susan Sarandon).
Ray is geboren als Ramona maar gaat al een tijdje door het leven als jongen. In 3 Generations vindt hij het tijd worden om ook echt een geslachtsverandering te ondergaan.
Moeder Maggie steunt hem in die keuze, maar is wel een probleempje. Omdat Ray nog minderjarig is moet ook zijn vader toestemming geven.
En die is niet meer in beeld. Maggie en Craig (Tate Donovan) zijn al heel lang niet meer bij elkaar.
Zonder Craigs handtekening gaat Rays transitie niet door. Maar wil hij überhaupt wel tekenen?
De première van 3 Generations vond op 12 september 2015 plaats op het filmfestival van Toronto. Een week later zou de film in de Amerikaanse bioscopen te zien moeten zijn.
Dat ging niet door. Omdat de film in Toronto lauw werd ontvangen stelde The Weinstein Company de release uit.
In april 2016 vertelde regisseur Gaby Dellal op Instagram dat ze de film opnieuw aan het monteren. Deze nieuwe versie, die 5 minuten langer is dan het origineel, was vanaf september van dat jaar in internationale bioscopen te zien.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval