TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De zestienjarige Ray (Elle Fanning) woont in New York. Hij deelt een huis met zijn moeder (Naomi Watts) en zijn oma (Susan Sarandon).
Ray is geboren als Ramona maar gaat al een tijdje door het leven als jongen. In 3 Generations vindt hij het tijd worden om ook echt een geslachtsverandering te ondergaan.
Moeder Maggie steunt hem in die keuze, maar is wel een probleempje. Omdat Ray nog minderjarig is moet ook zijn vader toestemming geven.
En die is niet meer in beeld. Maggie en Craig (Tate Donovan) zijn al heel lang niet meer bij elkaar.
Zonder Craigs handtekening gaat Rays transitie niet door. Maar wil hij überhaupt wel tekenen?
De première van 3 Generations vond op 12 september 2015 plaats op het filmfestival van Toronto. Een week later zou de film in de Amerikaanse bioscopen te zien moeten zijn.
Dat ging niet door. Omdat de film in Toronto lauw werd ontvangen stelde The Weinstein Company de release uit.
In april 2016 vertelde regisseur Gaby Dellal op Instagram dat ze de film opnieuw aan het monteren. Deze nieuwe versie, die 5 minuten langer is dan het origineel, was vanaf september van dat jaar in internationale bioscopen te zien.
 
                        Partnerbijdrage
Er komt een Nederlandse versie van House of Villains en dit is de startdatum
09:46Video: Talkshow Gert Verhulst loopt uit de hand als Marc-Marie Huijbregts ontploft na vraag over Vandaag Inside
09:18Video: Wilfred en Thomas willen deze gast graag aan tafel in Vandaag Inside: ‘Hij is heel droog’
08:58Welk programma vervangt Chateau Meiland: La Dolce Vita op SBS6?
07:30De TV van gisteren: Kijkers lovend over nieuw programma Onvergetelijke Liedjes
