TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Al als klein jongetje weet Eddie Edwards het zeker: ooit wil hij meedoen aan de Olympische Spelen. Probleempje: hij heeft niet bepaald aanleg voor sport.
Daar laat Eddie zich niet door tegenhouden. Hij blijft het proberen tot hij dé sport voor hem heeft gevonden.
Na een tijdje heeft Eddie (Taron Egerton) een ding door: op de Zomerspelen gaat het hem niet lukken. Misschien dat hij op de Winterspelen meer geluk heeft?
Daar gooit Groot-Brittannië niet bepaald hoge ogen, dus misschien is er voor hem wel een plekje. Als het ook met skiën niks wordt, maakt hij in Eddie the Eagle de switch naar het schansspringen.
Dat werkt: in 1988 doet de zonderlinge Eddie namens het Verenigd Koninkrijk mee aan de Winterspelen in Calgary. Hij bakt er niks van, maar daar gaat het niet om.
Eddie heeft het gehaald, dat is alles wat telt.
Volgens de echte Eddie the Eagle is deze film over hem bijzonder goed gelukt. Hij vertelde aan de BBC dat de filmmakers het heel erg goed gedaan hadden.
Ook prees hij hoofdrolspeler Taron Egerton. Volgens Edwards had de acteur in Eddie the Eagle al zijn maniertjes en eigenaardigheden precies goed over weten te brengen.
Wilfred Genee presenteert het klusprogramma Twee Linkerhanden
14:00Frans en Mariska werken alweer aan een nieuwe tv-serie
13:46Linda de Mol: 'Dit is een hele grappige lijn in nieuwe seizoen Gooische Vrouwen'
13:23Na het succes van vorig jaar: Alle kerstcommercials weer in één blok
11:25Dit is de startdatum van het nieuwe NET5-programma Wedding in a Week?