TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Grace heeft het goed voor elkaar. Ze is gelukkig getrouwd met Eddie (Dennis Quaid). Haar vader (Robert Duvall) runt een succesvolle paardenfokkerij.
In Something to Talk About is het al snel gedaan met Graces liefdesgeluk als ze ontdekt dat Eddie vreemdgaat. Grace (Julia Roberts) laat hem in de steek en gaat tijdelijk weer bij haar ouders wonen. Daar krijgt ze niet de steun waarop ze gehoopt had.
Vader Wyly vindt dat Grace zich koest moet houden: hij is bezig een zakendeal met Eddie te sluiten. Dat het hele dorp roddelt over Grace en haar overspelige vent helpt daar niet bij.
Ook aan haar moeder Georgia (Gena Rowlands) heeft Grace weinig. Zij komt er net achter dat Wyly ongeveer even trouw is als Eddie. Georgia heeft het dus druk genoeg met haar eigen problemen.
Eigenlijk was het de bedoeling dat de film Grace Under Fire zou gaan heten. Omdat er al een sitcom met die titel bestond, ging dat niet door.
Regisseur Lasse Hallström en de producenten besloten de film dan maar te vernoemen naar een liedje dat in de film te horen is: Something to Talk About.
Partnerbijdrage
Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
16:05Op deze datum zie je de registratie van Concert at Sea 2026
14:41Kaj Gorgels en Jessie Jazz Vuijk voor de tweede keer ouders geworden
14:27'Een Huis Vol pas eind van de zomer terug'
13:58Voor de startlichten uitgaan: Olav Mol en Jack Plooij blikken vooruit op elke GP