TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Miranda Wells heeft het niet makkelijk. Na de dood van haar man moet ze hun drie kinderen alleen opvoeden.
Dat is in normale omstandigheden al moeilijk zat, maar Miranda (Katie Holmes) heeft ook nog eens geen cent te makken. Het lijkt soms wel of het universum zich tegen haar heeft gekeerd.
Waarom bestaan haar dagen uit een aaneenschakeling van pech? Dan arriveert er een mysterieuze knappe man in het dorp, die haar met zijn positieve instelling een andere weg laat zien.
Zijn geheim is even simpel als effectief. Als je iets maar graag genoeg wil, zal het uiteindelijk vanzelf gbeuren
The Secret: Dare to Dream heeft die positieve houding niet zelf bedacht. Die komt uit de koker van Rhonda Byrne.
In haar documentaire The Secret en het bijbehorende zelfhulpboek met dezelfde titel bouwt ze een hele levensfilosofie om de zogeheten law of attraction. Die wet stelt dat negatieve gedachten negatieve gebeurtenissen aantrekken en dat het geluk mensen die positief denken toelacht.
Mede dankzij Oprah Winfrey groeide dat boek uit tot een bestseller: wereldwijd zijn er bijna dertig miljoen exemplaren verkocht.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle
21:39'Barry Atsma klimt in de pen voor een nieuwe Videoland-serie'
19:06B&B Vol Verlovingen en Verhuizingen: Hoe gaat het nu met de deelnemers?
15:30Wat kunnen we verwachten van het 37e seizoen van GTST?