TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Soms is een nevenpersonage in een strip zo leuk dat hij of zij een eigen strip krijgt. Soms gebeurt bij een bijrol in een stripverfilming hetzelfde.
Dat overkwam ook Elektra Natchios, de Griekse moordenaar die het liefst vecht met een paar Sai, oude Japanse wapens. Blijkbaar vonden ze haar in Hollywood zó leuk dat zelfs het feit dat ze in Daredevil aan haar eind komt geen belemmering was.
Een dood personage, hoe los je dat op? Nou simpel: in Elektra blijkt dat de verwondingen die Elektra (Jennifer Garner) in Daredevil opliep nét niet dodelijk waren.
Nu ze weer hersteld is gaat de huurmoordenaar weer aan het werk. Haar opdrachtgever draagt haar op om Mark Miller (Goran Visnjic) en zijn tienerdochter om te brengen.
Elektra herkent veel van haar jongere zelf in deze Abby (Kirsten Sprout). Daarom besluit ze hen te sparen.
Samen met de Millers trekt Elektra ten strijde tegen The Hand, de sinistere organisatie die hen dood wil hebben.
Jennifer Garner was na de opnames van Elektra niet bepaald tevreden over het eindresultaat.
Tegen een journalist vertelde ze dat ze de film verschrikkelijk vond. Ook zei ze dat ze de rol alleen had gespeeld omdat ze daar contractueel toe verplicht was.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword
20:54Interview Raymond Mens onderbroken door Argentijnse fan: 'En nu wegwezen!' (video)
15:35Frank van Leeuwen presenteert ook de talkshow Goedenavond Nederland