TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Engel (Liz Vergeer) is bijna twaalf, woont in Amsterdam en is best gelukkig, maar ook verlegen en een beetje onzeker. Dat laatste verandert als ze bij toeval een bijzonder klokje vindt.
Ze ontdekt dat als ze een wens uitspreekt tegen het uurwerk, deze op wonderbaarlijke wijze uitkomt. Zij was altijd een buitenbeentje, maar binnen de kortste keren is Engel het populairste meisje van de school, maar wordt ze daar ook echt gelukkiger van?
Isa Hoes stond bekend als actrice, maar ontpopte zich de afgelopen jaren ook tot een populair schrijfster. Toen ik je zag, het boek dat ze schreef over haar leven met Antonie Kamerling, werd een groot succes.
Toen haar uitgever haar vroeg of zij een kinderboek kon schrijven, moest Hoes daar even over nadenken. Dus vroeg ze haar destijds tienjarige dochter Vlinder of ze haar kon helpen met haar kinderfantasie. Vlinder liet haar fantasie de vrije loop en Hoes kon het zo in een verhaalvorm gieten. Het kinderboek Engel was een feit.
Filmregisseur Dennis Bots werd naar voren geschoven, met wie Isa Hoes de serie Rozengeur & wodka lime maakte. Zelf speelt ze de briljante, maar tevens chaotische moeder.
Actrice Esther Roord, bekend van Kees & Co, overleden op 61-jarige leeftijd
15:46De Bauers terug op tv met nieuw seizoen
15:34Met deze act hoopt België het Eurovisie Songfestival 2026 te winnen
15:24Greetje Hakvoort: 'Ik ben binnenkort in meerdere familieprogramma's te zien'
14:00Reality-docu over Ali B op komst? 'Gevolgd door vlogcamera'