TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Enough Said speelt James Gandolfini een van zijn laatste rollen en het is niet het soort personage dat je zou verwachten van The Sopranos-acteur.
Nu haar dochter het huis uitgaat staat gescheiden massagetherapeut Eva (Julia Louis-Dreyfus) voor een nieuw hoofdstuk in haar leven.
Op een feest ontmoet ze twee mensen met wie het al snel klikt. Albert, een gescheiden, vriendelijke vader (James Gandolfini) en de innemende dichteres Marianne (Catherine Keener).
Er ontstaat een romance tussen Eva en Albert en nadat Marianne een massage heeft geboekt bij Eva raken ze bevriend.
Eva heeft Marianne hoog zitten. Ze zitten in een vergelijkbare situatie, maar heeft meer levensvreugde en zelfvertrouwen. Ze klaagt alleen vrij veel over haar nietsnut van een ex-man.
Dan komt Eva erachter dat de ex in kwestie Albert is. Ze vertelt hun niet dat ze met hen beiden een band heeft opgebouwd.
Laat Eva zich beïnvloeden door de negativiteit van Marianne over Albert? Je ziet het in Enough Said.
James Gandolfini twijfelde aanvankelijk of hij de rol in Enough Said zou aannemen, omdat Albert het een atypische personage voor hem was.
Helaas kreeg hij niet meer mee dat zijn prestatie in de film veel geprezen werd, want hij overleed voor de film uitkwam op 51-jarige leeftijd aan een hartaanval.
Eva Jinek maakt korte metten met beklag van Boris Becker over interview: 'Natúúrlijk vraag ik naar zijn dochter'
10:00Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'
08:54De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten