TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Bruce Lee kwam van Hongkong naar Amerika om het te maken in Hollywood. In het begin speelde hij vooral komische rollen: Lee werd bekend als Kato in de serie The Green Hornet. Pas toen hij terugkeerde naar Hongkong werd hij echt succesvol.
In Enter the Dragon speelt Bruce Lee de rol van martialartsexpert Lee. De Britse geheime dienst vraagt hem mee te doen aan een prestigieus vechtsporttoernooi. De organisator van dat toernooi is de gevaarlijke crimineel Han (Kien Shih).
Het is de bedoeling dat Lee uitvogelt of Han een netwerk van opiumsmokkelaars runt. Wanneer Lee ontdekt dat Han verantwoordelijk is voor de dood van zijn zus, heeft hij een extra reden om te gaan: wraak.
Eigenlijk is het verhaal van Enter the Dragon helemaal niet zo belangrijk; alles draait om de vechtscènes. Bruce Lee was een meester in zijn vak, dus op dat vlak zit het wel snor.
Enter the Dragon moest de film worden die van Bruce Lee een echte ster zou maken. Zo ver kwam het nooit. Lee overleed op 20 juli 1973, zes dagen voor de première van de film.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'