TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Begin jaren tachtig groeide Pablo Escobar in Colombia uit van een arme volksjongen tot een van de grootste drugsbazen ter wereld. Tot Amerika – Escobars grootste afzetmarkt – begint aan de zogenaamde ‘war on drugs’.
Als geheime diensten Escobar (Javier Bardem) in de smiezen krijgen en voormalige vrienden beginnen te klikken, sluit het net zich langzaam om de grote crimineel.
Het misdaaddrama Escobar vertelt het verhaal van de drugsbaron vanuit een ander perspectief: een van zijn minnaressen. Deze Virginia Vallejo (Penélope Cruz), een televisiejournalist, zag haar goede imago verschrompelen door haar relatie met de drugsbaron.
Hoewel beide hoofdrolspelers tot de acteertop behoren, kunnen ze niet op tegen het feit dat dit drama, gebaseerd op de memoires van Vallejo, toch echt een half uur te lang duurt.
De hoofdrolspelers in Escobar zijn in het dagelijks leven ook geliefden. Penélope Cruz en Javier Bardem zijn al sinds 2007 een stel.
In 2010 trouwden ze. Bardem en Cruz hebben samen twee kinderen.
Om net zo vadsig te zijn als Pablo Escobar draagt Javier Bardem in de film een nepbuik. Cruz was niet blij met hoe haar man eruitzag als hij het ding droeg.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval
08:23De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Samaritan