TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Begin jaren tachtig groeide Pablo Escobar in Colombia uit van een arme volksjongen tot een van de grootste drugsbazen ter wereld. Tot Amerika – Escobars grootste afzetmarkt – begint aan de zogenaamde ‘war on drugs’.
Als geheime diensten Escobar (Javier Bardem) in de smiezen krijgen en voormalige vrienden beginnen te klikken, sluit het net zich langzaam om de grote crimineel.
Het misdaaddrama Escobar vertelt het verhaal van de drugsbaron vanuit een ander perspectief: een van zijn minnaressen. Deze Virginia Vallejo (Penélope Cruz), een televisiejournalist, zag haar goede imago verschrompelen door haar relatie met de drugsbaron.
Hoewel beide hoofdrolspelers tot de acteertop behoren, kunnen ze niet op tegen het feit dat dit drama, gebaseerd op de memoires van Vallejo, toch echt een half uur te lang duurt.
De hoofdrolspelers in Escobar zijn in het dagelijks leven ook geliefden. Penélope Cruz en Javier Bardem zijn al sinds 2007 een stel.
In 2010 trouwden ze. Bardem en Cruz hebben samen twee kinderen.
Om net zo vadsig te zijn als Pablo Escobar draagt Javier Bardem in de film een nepbuik. Cruz was niet blij met hoe haar man eruitzag als hij het ding droeg.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji