TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Begin jaren tachtig groeide Pablo Escobar in Colombia uit van een arme volksjongen tot een van de grootste drugsbazen ter wereld. Tot Amerika – Escobars grootste afzetmarkt – begint aan de zogenaamde ‘war on drugs’.
Als geheime diensten Escobar (Javier Bardem) in de smiezen krijgen en voormalige vrienden beginnen te klikken, sluit het net zich langzaam om de grote crimineel.
Het misdaaddrama Escobar vertelt het verhaal van de drugsbaron vanuit een ander perspectief: een van zijn minnaressen. Deze Virginia Vallejo (Penélope Cruz), een televisiejournalist, zag haar goede imago verschrompelen door haar relatie met de drugsbaron.
Hoewel beide hoofdrolspelers tot de acteertop behoren, kunnen ze niet op tegen het feit dat dit drama, gebaseerd op de memoires van Vallejo, toch echt een half uur te lang duurt.
De hoofdrolspelers in Escobar zijn in het dagelijks leven ook geliefden. Penélope Cruz en Javier Bardem zijn al sinds 2007 een stel.
In 2010 trouwden ze. Bardem en Cruz hebben samen twee kinderen.
Om net zo vadsig te zijn als Pablo Escobar draagt Javier Bardem in de film een nepbuik. Cruz was niet blij met hoe haar man eruitzag als hij het ding droeg.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint