TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Mr. Roarke maakt al je dromen waar. Het is alleen nog maar de vraag of je de ontmoeting met deze weldoener kunt navertellen.
Een groep dolgelukkige prijswinnaars mag afreizen naar een beeldschoon eiland. Alsof dat nog niet genoeg is, laat hun gastheer Mr. Roarke (Michael Pena) hun stoutste wensen in vervulling in gaan. Maar het gezelschap ontdekt al snel dat er een hels geheim schuigaat achter dit tropische paradijs.
Fantasy Island liet zich voor deze bovennatuurlijke horror inspireren op de gelijknamige, succesvolle televisieserie die van 1977 tot 1984 op de Amerikaanse televisie te zien was. Deze weinig eerbiedige remake werd gekraakt door de pers, maar horrorstudio Blumhouse had weer een hit te pakken: het bescheiden budget van 7 miljoen dollar werd maar liefst zeven keer terugverdiend.
Het had trouwens weinig gescheeld of Nicolas Cage speelde de rol van Mr. Rourke. Hij was de eerste keus van horrorproducent Jason Blum. De cultacteur bedankte echter voor de eer. Jammer, want zijn aanwezigheid had de amusementswaarde van deze weinig geslaagde horrorfilm ongetwijfeld verhoogd.
Fantasy Island is op maandag 24 februari 2025 om 23:00 uur te zien op Veronica.
Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson