TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Fast Five bevrijden Mia (Jordana Brewster) en Brian (Paul Walker) Dom (Vin Diesel) uit de gevangenis. Het drietal vertrekt naar Rio om daar een nieuw leven op te bouwen. Om dat op de rails te krijgen, moeten ze nog één grote overval plegen.
Doelwit zijn drie auto’s die zich op een trein bevinden. Dom en zijn makkers smeden een actieplan en verzamelen een club uitstekende chauffeurs om hen daarbij te helpen. Al snel blijkt dat Dom, Mia en Brian niet de enigen zijn die het op de auto’s hebben voorzien.
Naast kapers op de kust krijgen ze in Fast Five agent Luke Hobbs (Dwayne Johnson) op de hielen. Die wil de drie oppakken en uitzetten naar de Verenigde Staten.
Opmerkelijk aan Fast Five is dat het in deze film veel minder om de autocultuur en bijbehorende races draait dan in de vorige delen van de Fast & Furious-reeks. Dat pakte goed uit, want deel 5 groeide uit tot de succesvolste film in de reeks tot dan toe.
De film bracht meer dan 600 miljoen dollar op en was een van de winstgevendste titels van 2011.
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'