TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Fast Five bevrijden Mia (Jordana Brewster) en Brian (Paul Walker) Dom (Vin Diesel) uit de gevangenis. Het drietal vertrekt naar Rio om daar een nieuw leven op te bouwen. Om dat op de rails te krijgen, moeten ze nog één grote overval plegen.
Doelwit zijn drie auto’s die zich op een trein bevinden. Dom en zijn makkers smeden een actieplan en verzamelen een club uitstekende chauffeurs om hen daarbij te helpen. Al snel blijkt dat Dom, Mia en Brian niet de enigen zijn die het op de auto’s hebben voorzien.
Naast kapers op de kust krijgen ze in Fast Five agent Luke Hobbs (Dwayne Johnson) op de hielen. Die wil de drie oppakken en uitzetten naar de Verenigde Staten.
Opmerkelijk aan Fast Five is dat het in deze film veel minder om de autocultuur en bijbehorende races draait dan in de vorige delen van de Fast & Furious-reeks. Dat pakte goed uit, want deel 5 groeide uit tot de succesvolste film in de reeks tot dan toe.
De film bracht meer dan 600 miljoen dollar op en was een van de winstgevendste titels van 2011.
Deze acteurs spelen een rol in het tweede seizoen van Voetbalouders
13:40Is de eerste deelnemer van Het Perfecte Plaatje 2026 uitgelekt?
10:02Johnny de Mol baalt flink van schrappen I've Got the Music in Me: 'Helemaal kut'
10:00Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'
09:04Terror Jaap is Barabbas in The Passion 2026: 'Een mooi einde van mijn mediacarrière'