TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Fast Five bevrijden Mia (Jordana Brewster) en Brian (Paul Walker) Dom (Vin Diesel) uit de gevangenis. Het drietal vertrekt naar Rio om daar een nieuw leven op te bouwen. Om dat op de rails te krijgen, moeten ze nog één grote overval plegen.
Doelwit zijn drie auto’s die zich op een trein bevinden. Dom en zijn makkers smeden een actieplan en verzamelen een club uitstekende chauffeurs om hen daarbij te helpen. Al snel blijkt dat Dom, Mia en Brian niet de enigen zijn die het op de auto’s hebben voorzien.
Naast kapers op de kust krijgen ze in Fast Five agent Luke Hobbs (Dwayne Johnson) op de hielen. Die wil de drie oppakken en uitzetten naar de Verenigde Staten.
Opmerkelijk aan Fast Five is dat het in deze film veel minder om de autocultuur en bijbehorende races draait dan in de vorige delen van de Fast & Furious-reeks. Dat pakte goed uit, want deel 5 groeide uit tot de succesvolste film in de reeks tot dan toe.
De film bracht meer dan 600 miljoen dollar op en was een van de winstgevendste titels van 2011.
Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'
11:47Video: De Augurkenkoning ook populair in België
10:39Wanneer is de finale van Project Dans op tv te zien?
09:39Deze koppels doen mee aan het nieuwe seizoen van Temptation Island
07:38De TV van gisteren: De Verraders-kijkers vol lof over sterke speler Milo ter Reegen