TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ferdinand is een prachtig gemaakte animatiefilm met het hart op de juiste plek. De film begint op een Spaanse boerderij waar stieren worden klaargestoomd voor hun grote dag in de arena.
Dat is de dag waarop ze tegen een stierenvechter komen te staan en zichzelf kunnen bewijzen. Ferdinand is een van die stiertjes, maar als enige houdt hij niet zo van vechten.
Ferdinand weet te ontsnappen, en zo komt hij terecht bij een bloemenkweker en zijn dochter, die hem liefdevol opnemen. Goed geregeld, alleen worden kleine stieren groot. Of, in het geval van Ferdinand: enorm groot! Wanneer hij tegen de regels in toch naar de jaarlijkse bloemendag gaat, leidt dat tot grote problemen.
Voor Ferdinand het in de gaten heeft wordt hij teruggebracht naar de boerderij waar hij vandaan kwam. En dit keer is er geen ontsnappen aan. Of wel?
John Cena verzorgt in Ferdinand de stem van de zachtaardige stier. Hij is niet de eerste die dat doet. Al in 1938 maakte Disney een korte tekenfilm over het beest. Toen sprak stemacteur Milt Kahl die stem in.
De stem van Ferdinands moeder? Dat was Walt Disney zelf. In 1939 won Ferdinand the Bull de Oscar voor beste korte tekenfilm.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
De TV van gisteren: kijkers stomverbaasd over 'niet terechte' afvaller Het Perfecte Plaatje op Reis
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, The Legend of Hercules
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij