TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nadat de grootmoeder van de familie Graham overleden is, komen de spreekwoordelijke lijken uit de kast vallen.
Dochter Annie (Collette) en haar gezin zijn nog volop in de rouw als familiegeheimen, gekneusde verstandhoudingen en een schokkende gebeurtenis hun levens ontwrichten.
Het begint ermee dat Annie, haar dochter Charlie (Milly Shapiro) en uiteindelijk ook zoon Peter (Alex Wolff) akelige visioenen krijgen. Maar het wordt in Hereditary al snel nog veel erger. En griezeliger.
Zonder al te veel weg te geven over deze horrorfilm die het meer van een onderhuids gevoel van onbehagen dan van de schrikeffecten moet hebben – al zijn die er ook, en hoe! –, er is iets sinisters aan de hand en oma heeft daar wat mee te maken. Maar hoe dat precies zit?
Eigenlijk had Toni Collette het wel even gehad met zware, duistere rollen en films. De actrice had haar agent zelfs laten weten dat ze voorlopig alleen maar even in komedies wilde spelen.
Tot ze het script voor Hereditary in handen kreeg. Ze was meteen zo onder de indruk dat ze haar voornemen overboord zette: deze rol móest ze hebben.
Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer