TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Gloria Grahame (Annette Bening) was ooit een grote Hollywoodster. Nu zit haar carièrre in het slop en hoopt ze dat een theatertour hier verandering in gaat brengen. Haar leven buiten de schermen is haast net zo dramatisch als het leven dat ze op het toneel vertolkt. Dan ontmoet ze de veel jongere Peter Turner (Jamie Bell), een grote fan van haar.
Ze beginnen een passievolle relatie en zien hun gezamenlijke toekomst rooskleurig in. Hun romance kent echter wel pieken en dalen. Gloria draagt nogal wat bagage met zich mee, maar ook Peter heeft zo zijn issues. Hun hervonden levenslust wordt in Film Stars Don't Die in Liverpool pas echt op de proef gesteld als Gloria ziek blijkt te zijn.
Film Stars Don't Die in Liverpool is gebaseerd op de autobiografie van Peter Turner. Hij schrijft hierin over zijn relatie met de Oscarwinnende Amerikaanse actrice Gloria Grahame in het Liverpool van de jaren zeventig. De echte Peter Turner is trouwens ook even kort te zien in Film Stars Don't Die in Liverpool. Hij heeft een cameo als Jack, een toneelmanager, die stoelen tevoorschijn haalt voordat Peter en Gloria Romeo & Julia uitvoeren.
Chantal Janzen tipte Edson da Graça als medepresentator The Voice of Holland: 'Vind hem echt goed'
08:16De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-Hans probeert in ondergoed de dames te imponeren met zijn tattoos
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, The voice of Holland, A Day to Die
19:11Dennis van der Geest verlengt contract bij Talpa
18:00B&B Vol Liefde-baby op komst: Joy en Dani verwachten een kindje