TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Gloria Grahame (Annette Bening) was ooit een grote Hollywoodster. Nu zit haar carièrre in het slop en hoopt ze dat een theatertour hier verandering in gaat brengen. Haar leven buiten de schermen is haast net zo dramatisch als het leven dat ze op het toneel vertolkt. Dan ontmoet ze de veel jongere Peter Turner (Jamie Bell), een grote fan van haar.
Ze beginnen een passievolle relatie en zien hun gezamenlijke toekomst rooskleurig in. Hun romance kent echter wel pieken en dalen. Gloria draagt nogal wat bagage met zich mee, maar ook Peter heeft zo zijn issues. Hun hervonden levenslust wordt in Film Stars Don't Die in Liverpool pas echt op de proef gesteld als Gloria ziek blijkt te zijn.
Film Stars Don't Die in Liverpool is gebaseerd op de autobiografie van Peter Turner. Hij schrijft hierin over zijn relatie met de Oscarwinnende Amerikaanse actrice Gloria Grahame in het Liverpool van de jaren zeventig. De echte Peter Turner is trouwens ook even kort te zien in Film Stars Don't Die in Liverpool. Hij heeft een cameo als Jack, een toneelmanager, die stoelen tevoorschijn haalt voordat Peter en Gloria Romeo & Julia uitvoeren.
Partnerbijdrage
'De Meilandjes zijn alweer bijna vergeten'
08:26De TV van gisteren: dit vond de kijker van Linda de Mols In De Ring
06:47Vanavond op TV: Hunted, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Marauders
12:33Kijkers De Hanslers gaan volgens mama Monique in seizoensslot 'de waarheid' zien
11:31Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'