TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Die nieuwe burgeroorlog heeft van New York een groot oorlogsgebied gemaakt. Milities uit Texas vechten hun geschillen uit in de straten van The Big Apple.
Ergens in die chaos, midden in Brooklyn, loopt Lucy (Brittany Snow) met haar vriendje. Ze zijn op weg naar haar oma.
Daar komen ze nooit aan. Sterker nog, Lucy’s vriendje legt al vrij snel het loodje in het strijdgewoel.
Ook voor Lucy ziet het er slecht uit. Totdat spierbonk Stupe (Dave Bautista) haar pad kruist.
Deze ex-militair redt haar uit de klauwen van een paar schurkachtige types. Maar dan?
Stupe en Lucy besluiten in Bushwick samen te proberen de stad te doorkruisen. Hun bestemming: het huis van Lucy’s oma.
Bushwick speelt zich grotendeels af in de gelijknamige wijk in Brooklyn. Daar vonden de opnames dan weer niet plaats.
Regisseurs Jonathan Milott en Cary Murnion schoten het grootste deel van de film in Ridgewood. Dat is een wijk in Queens, ten oosten van Brooklyn.
Op de filmposter van Bushwick staat een Amerikaanse vlag afgebeeld waarop zes sterren zijn doorgestreept. Die staan voor de staten die zich in de film hebben afgescheiden van de VS.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'
09:41SBS6 zendt veelbesproken aflevering van Sergio in Italië met Marco Borsato uit