TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Sam (Sanne Vogel) wil al van jongs af aan een kookboek schrijven, maar is in plaats daarvan ingelijfd in de vederlichte wereld van influencers. Of beter gezegd: foodfluencers.
Ze buigt zich het liefst over duurzaam en gezond eten, maar wordt meegesleurd in de wereld van likes en challenges. En als ze tijdens zo’n challenge een chef schoffeert, terwijl ze verliefd op hem is geworden, ontsporen haar dromen over haar carrière en haar liefdesleven.
Het scenario volgt keurige alle gebaande paden, waarbij – en dat zien we vaker in dit populaire genre – de personages niet echt volwassen lijken. Hysterische plotwendingen leiden soms tot overdreven acteerwerk en ongeloofwaardige situaties.
Actrice Sanne Vogel herkende zichzelf wel in Sam. Ze ziet zichzelf ook als foodie en is graag met lokaal en duurzaam eten bezig. Daarom heeft ze een kookboek geschreven, De vier seizoenen van Vogel, en ze hoopt er nog meer te schrijven naast haar filmwerk.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door
12:43Wanneer is Eva weer terug op tv?