TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Disney denkt een beetje mee met de ouders die met hun kinderen thuis zitten in verband met het coronavirus. De distributeur stelt Frozen 2 drie maanden eerder dan gepland ter beschikking op het eigen streamingplatform Disney+.
Zodoende is Frozen 2 vanaf dinsdag 17 maart, mét Anna, Elsa, Olaf, Kristoff en Sven, te zien in Nederland. Het is opmerkelijk dat de kaskraker al voor het grote publiek beschikbaar komt, want Frozen 2 draait nog altijd in de bioscopen, mits ze open zijn natuurlijk.
Naast het goede nieuws rondom Frozen 2 ondervindt Disney ook hinder van het coronavirus. Daardoor zijn er een aantal filmproducties uitgesteld. Onder die titels The Last Duel, The Little Mermaid, Nightmare Alley en Peter Pan & Wendy.
André Hazes gaat een tv-programma maken met Viktor Verhulst
11:38Urk!-ster Mathilde Keuter over breuk met ex Davy in Shownieuws: 'Ik voel me vies en gebruikt'
10:36Deze BN'ers doen mee aan het vijfde seizoen van LOL: Last One Laughing
10:07Nieuw seizoen realityserie Lil Kleine verschijnt dit jaar nog
09:33Goedele Liekens vertelt in Vandaag Inside over ex-partner die zeker twaalf keer vreemdging