TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Disney denkt een beetje mee met de ouders die met hun kinderen thuis zitten in verband met het coronavirus. De distributeur stelt Frozen 2 drie maanden eerder dan gepland ter beschikking op het eigen streamingplatform Disney+.
Zodoende is Frozen 2 vanaf dinsdag 17 maart, mét Anna, Elsa, Olaf, Kristoff en Sven, te zien in Nederland. Het is opmerkelijk dat de kaskraker al voor het grote publiek beschikbaar komt, want Frozen 2 draait nog altijd in de bioscopen, mits ze open zijn natuurlijk.
Naast het goede nieuws rondom Frozen 2 ondervindt Disney ook hinder van het coronavirus. Daardoor zijn er een aantal filmproducties uitgesteld. Onder die titels The Last Duel, The Little Mermaid, Nightmare Alley en Peter Pan & Wendy.
Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd