TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Disney denkt een beetje mee met de ouders die met hun kinderen thuis zitten in verband met het coronavirus. De distributeur stelt Frozen 2 drie maanden eerder dan gepland ter beschikking op het eigen streamingplatform Disney+.
Zodoende is Frozen 2 vanaf dinsdag 17 maart, mét Anna, Elsa, Olaf, Kristoff en Sven, te zien in Nederland. Het is opmerkelijk dat de kaskraker al voor het grote publiek beschikbaar komt, want Frozen 2 draait nog altijd in de bioscopen, mits ze open zijn natuurlijk.
Naast het goede nieuws rondom Frozen 2 ondervindt Disney ook hinder van het coronavirus. Daardoor zijn er een aantal filmproducties uitgesteld. Onder die titels The Last Duel, The Little Mermaid, Nightmare Alley en Peter Pan & Wendy.
Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder
07:33De TV van gisteren: Kijkers verdeeld over Curaçao-uitzending Vandaag Inside