TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Disney denkt een beetje mee met de ouders die met hun kinderen thuis zitten in verband met het coronavirus. De distributeur stelt Frozen 2 drie maanden eerder dan gepland ter beschikking op het eigen streamingplatform Disney+.
Zodoende is Frozen 2 vanaf dinsdag 17 maart, mét Anna, Elsa, Olaf, Kristoff en Sven, te zien in Nederland. Het is opmerkelijk dat de kaskraker al voor het grote publiek beschikbaar komt, want Frozen 2 draait nog altijd in de bioscopen, mits ze open zijn natuurlijk.
Naast het goede nieuws rondom Frozen 2 ondervindt Disney ook hinder van het coronavirus. Daardoor zijn er een aantal filmproducties uitgesteld. Onder die titels The Last Duel, The Little Mermaid, Nightmare Alley en Peter Pan & Wendy.
Deze koppels doen mee aan het nieuwe seizoen van Temptation Island
07:38De TV van gisteren: De Verraders-kijkers vol lof over sterke speler Milo ter Reegen
20:41Verteller Daan Schuurmans geraakt door schrijnende details in Het Verhaal van Nederland
19:53Realityster Jacomien Zoer weer moeder geworden: 'We zijn compleet'
16:21Zaterdag in Only Joling: Gerard ontpopt zich tot hilarische reisleider