TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Dick en zijn vrouw Jane hebben alles wat ze zich maar kunnen wensen. Als Dick op zijn werk promotie maakt, brengt hij zo'n vette paycheck binnen dat Jane kan stoppen met werken.
Heerlijk toch? Nu heeft Jane (Téa Leoni) volop tijd om te genieten van alle luxe.
Behalve dan dat Dick (Jim Carrey) niet veel later alweer op straat staat. Zonder inkomen.
Zijn baas (Alec Baldwin) heeft namelijk niet alleen zijn afdeling danig in de soep laten lopen, het is hem ook gelukt Dick de schuld in de schoenen te schuiven. Gevolg: Dick kan zijn spullen pakken.
Zijn vrouw en hij weten daar in Fun with Dick and Jane nog best aardig een mouw aan te passen.
Het droomleventje van Dick en Jane wordt langzaam maar zeker steeds minder luxueus. Eerst verdwijnen de luxegoederen uit huis, dan ruilen ze de dikke BMW op de oprit in voor een klein boodschappenautootje.
Maar dat is niet genoeg. Als ze zonder elektriciteit en stromend water komen te zitten, is de maat vol voor Jane en Dick.
Ze moeten op zoek naar een manier om geld te verdienen. Die hebben ze in Fun with Dick and Jane snel genoeg gevonden.
Het echtpaar maakt een carrièreswitch naar het criminele pad: ze gaan gewapende overvallen plegen.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside