TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Dick en zijn vrouw Jane hebben alles wat ze zich maar kunnen wensen. Als Dick op zijn werk promotie maakt, brengt hij zo'n vette paycheck binnen dat Jane kan stoppen met werken.
Heerlijk toch? Nu heeft Jane (Téa Leoni) volop tijd om te genieten van alle luxe.
Behalve dan dat Dick (Jim Carrey) niet veel later alweer op straat staat. Zonder inkomen.
Zijn baas (Alec Baldwin) heeft namelijk niet alleen zijn afdeling danig in de soep laten lopen, het is hem ook gelukt Dick de schuld in de schoenen te schuiven. Gevolg: Dick kan zijn spullen pakken.
Zijn vrouw en hij weten daar in Fun with Dick and Jane nog best aardig een mouw aan te passen.
Het droomleventje van Dick en Jane wordt langzaam maar zeker steeds minder luxueus. Eerst verdwijnen de luxegoederen uit huis, dan ruilen ze de dikke BMW op de oprit in voor een klein boodschappenautootje.
Maar dat is niet genoeg. Als ze zonder elektriciteit en stromend water komen te zitten, is de maat vol voor Jane en Dick.
Ze moeten op zoek naar een manier om geld te verdienen. Die hebben ze in Fun with Dick and Jane snel genoeg gevonden.
Het echtpaar maakt een carrièreswitch naar het criminele pad: ze gaan gewapende overvallen plegen.
Johan Derksen prijst Gordon: 'Hij heeft nu doorzettingsvermogen getoond'
12:37Chris Zegers terug met reisprogramma, maar niet op tv
12:24We Zijn er Bijna!-presentatrice Marlijn Weerdenburg geveld door infectie
10:26Dit programma neemt binnenkort de plaats in van Strijders op NPO 1
10:00Anniko van Santen blijkt dol op dit tv-genre: 'Soms zit ik hoofdschuddend op de bank'