TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Dick en zijn vrouw Jane hebben alles wat ze zich maar kunnen wensen. Als Dick op zijn werk promotie maakt, brengt hij zo'n vette paycheck binnen dat Jane kan stoppen met werken.
Heerlijk toch? Nu heeft Jane (Téa Leoni) volop tijd om te genieten van alle luxe.
Behalve dan dat Dick (Jim Carrey) niet veel later alweer op straat staat. Zonder inkomen.
Zijn baas (Alec Baldwin) heeft namelijk niet alleen zijn afdeling danig in de soep laten lopen, het is hem ook gelukt Dick de schuld in de schoenen te schuiven. Gevolg: Dick kan zijn spullen pakken.
Zijn vrouw en hij weten daar in Fun with Dick and Jane nog best aardig een mouw aan te passen.
Het droomleventje van Dick en Jane wordt langzaam maar zeker steeds minder luxueus. Eerst verdwijnen de luxegoederen uit huis, dan ruilen ze de dikke BMW op de oprit in voor een klein boodschappenautootje.
Maar dat is niet genoeg. Als ze zonder elektriciteit en stromend water komen te zitten, is de maat vol voor Jane en Dick.
Ze moeten op zoek naar een manier om geld te verdienen. Die hebben ze in Fun with Dick and Jane snel genoeg gevonden.
Het echtpaar maakt een carrièreswitch naar het criminele pad: ze gaan gewapende overvallen plegen.
Wilfred Genee deelt eerste beelden van Mi Dushi: Wat is dan liefde?
11:15Op deze datum start het nieuwe seizoen van Woeste Grond
10:36Suzan & Freek geven in nieuwe Videoland-documentaire intiem kijkje achter de schermen
10:24De TV van gisteren: VI-kijkers uiten felle kritiek op Johan Derksen in kwestie Dick Advocaat
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Stars on stage, Man on Fire