TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De actiefilm Gamer speelt zich af in de nabije toekomst. In die futuristische wereld is een computergame ontwikkeld waarin terdoodveroordeelden de hoofdrol spelen. Letterlijk.
Via een internetverbinding besturen gamers de terdoodveroordeelden in een strijd van leven op dood. Terdoodveroordeelden die samen met hun Gamer dertig potjes achter elkaar weten te winnen, krijgen hun vrijheid terug. Gevangene Kable (Gerard Butler) en zijn bestuurder Simon (Logan Lerman) zijn bijna bij die dertig winstpotjes.
Dat is reden voor paniek bij Ken Castle (Michael C. Hall), de bedenker van de game. Het was helemaal niet de bedoeling dat iemand ooit maar in de buurt van level dertig zou komen.
Om te voorkomen dat hij iemand moet vrijlaten, introduceert Castle superstrijder Hackman (Terry Crews) in de game. Lukt het Simon en Kable om de onverslaanbare Hackman uit te schakelen?
De pers was niet bepaald mild over Gamer. Veel recensenten verweten regisseurs Mark Neveldine en Brian Taylor een gebrek aan originaliteit. Het bioscooppubliek was het daar blijkbaar mee eens: de film bracht 42 miljoen dollar in het laatje. Dat klinkt aardig, maar het maken van Gamer kostte 50 miljoen.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Tina Nijkamp: 'Vivienne van den Assem presenteert Nederland op Vakantie (RTL4)'
15:49Talpa trekt nu al de stekker uit nieuw programma Vijf Dagen Vast
15:25De boerderij van Judith en Bart uit Winter Vol Liefde is gered
14:48Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
13:02Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt