TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De actiefilm Gamer speelt zich af in de nabije toekomst. In die futuristische wereld is een computergame ontwikkeld waarin terdoodveroordeelden de hoofdrol spelen. Letterlijk.
Via een internetverbinding besturen gamers de terdoodveroordeelden in een strijd van leven op dood. Terdoodveroordeelden die samen met hun Gamer dertig potjes achter elkaar weten te winnen, krijgen hun vrijheid terug. Gevangene Kable (Gerard Butler) en zijn bestuurder Simon (Logan Lerman) zijn bijna bij die dertig winstpotjes.
Dat is reden voor paniek bij Ken Castle (Michael C. Hall), de bedenker van de game. Het was helemaal niet de bedoeling dat iemand ooit maar in de buurt van level dertig zou komen.
Om te voorkomen dat hij iemand moet vrijlaten, introduceert Castle superstrijder Hackman (Terry Crews) in de game. Lukt het Simon en Kable om de onverslaanbare Hackman uit te schakelen?
De pers was niet bepaald mild over Gamer. Veel recensenten verweten regisseurs Mark Neveldine en Brian Taylor een gebrek aan originaliteit.
Het bioscooppubliek was het daar blijkbaar mee eens: de film bracht 42 miljoen dollar in het laatje. Dat klinkt aardig, maar het maken van Gamer kostte 50 miljoen.
Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss
11:43Jutta Leerdam staat pers alsnog te woord na kritiek: 'Ongepast en onacceptabel'
11:09Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'
10:11Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Mark Tuitert heeft alle vertrouwen in de vrouwen op de Olympische Winterspelen 2026