TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De actiefilm Gamer speelt zich af in de nabije toekomst. In die futuristische wereld is een computergame ontwikkeld waarin terdoodveroordeelden de hoofdrol spelen. Letterlijk.
Via een internetverbinding besturen gamers de terdoodveroordeelden in een strijd van leven op dood. Terdoodveroordeelden die samen met hun Gamer dertig potjes achter elkaar weten te winnen, krijgen hun vrijheid terug. Gevangene Kable (Gerard Butler) en zijn bestuurder Simon (Logan Lerman) zijn bijna bij die dertig winstpotjes.
Dat is reden voor paniek bij Ken Castle (Michael C. Hall), de bedenker van de game. Het was helemaal niet de bedoeling dat iemand ooit maar in de buurt van level dertig zou komen.
Om te voorkomen dat hij iemand moet vrijlaten, introduceert Castle superstrijder Hackman (Terry Crews) in de game. Lukt het Simon en Kable om de onverslaanbare Hackman uit te schakelen?
De pers was niet bepaald mild over Gamer. Veel recensenten verweten regisseurs Mark Neveldine en Brian Taylor een gebrek aan originaliteit.
Het bioscooppubliek was het daar blijkbaar mee eens: de film bracht 42 miljoen dollar in het laatje. Dat klinkt aardig, maar het maken van Gamer kostte 50 miljoen.
Eva Jinek maakt korte metten met beklag van Boris Becker over interview: 'Natúúrlijk vraag ik naar zijn dochter'
10:00Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'
08:54De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten