TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het gaat niet goed met de aarde. Door klimaatverandering krijgt de planeet de ene natuurramp na de andere te verduren.
Wetenschappers ontwikkelen een manier om de aarde te redden. Een geavanceerd satellietsysteem moet ervoor zorgen dat natuurrampen in de toekomst uitblijven. Dat werkt als een tierelier. Sinds het systeem in de lucht is, is er geen grote ramp meer geweest. Na drie jaar begint het toch een beetje te rommelen. Met rampzalige gevolgen.
Maar het kan nog erger. Als het systeem averechts gaat werken heeft dat een allesverwoestende Geostorm tot gevolg. Wetenschapper Jake (Gerard Butler), betrokken bij het originele ontwerp, en zijn broer Max (Jim Sturgess) gaan de ruimte in om het systeem te fiksen. Maar krijgen ze dat wel op tijd voor elkaar?
Filmstudio Warner was niet blij met de eerste versie van Geostorm. Ook het testpubliek was niet te spreken over de film. Vandaar dat Warner producent Jerry Bruckheimer aantrok om de boel te redden. Hij zette scenarioschrijver Laeta Kalogridis en regisseur Danny Cannon aan het werk om de boel te fiksen.
Het tweetal – dat tot dan toe niks met de film te maken had – schreef en schoot in twee weken tijd nieuw materiaal om het verhaal vlot te trekken. Dat was een duur geintje: die twee weken werk kostten zo'n 15 miljoen dollar.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje
15:34Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen
14:55Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis
14:24Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?