TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het gaat niet goed met de aarde. Door klimaatverandering krijgt de planeet de ene natuurramp na de andere te verduren.
Wetenschappers ontwikkelen een manier om de aarde te redden. Een geavanceerd satellietsysteem moet ervoor zorgen dat natuurrampen in de toekomst uitblijven. Dat werkt als een tierelier. Sinds het systeem in de lucht is, is er geen grote ramp meer geweest. Na drie jaar begint het toch een beetje te rommelen. Met rampzalige gevolgen.
Maar het kan nog erger. Als het systeem averechts gaat werken heeft dat een allesverwoestende Geostorm tot gevolg. Wetenschapper Jake (Gerard Butler), betrokken bij het originele ontwerp, en zijn broer Max (Jim Sturgess) gaan de ruimte in om het systeem te fiksen. Maar krijgen ze dat wel op tijd voor elkaar?
Filmstudio Warner was niet blij met de eerste versie van Geostorm. Ook het testpubliek was niet te spreken over de film. Vandaar dat Warner producent Jerry Bruckheimer aantrok om de boel te redden. Hij zette scenarioschrijver Laeta Kalogridis en regisseur Danny Cannon aan het werk om de boel te fiksen.
Het tweetal – dat tot dan toe niks met de film te maken had – schreef en schoot in twee weken tijd nieuw materiaal om het verhaal vlot te trekken. Dat was een duur geintje: die twee weken werk kostten zo'n 15 miljoen dollar.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned
20:35Paradise Hotel keert terug met nieuw seizoen
20:01Er is een MAFS-baby onderweg: Hinke en Giovanni verwachten eerste kindje
19:51Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'
15:22De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren