TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jack Carter (Sylvester Stallone) is een man die van aanpakken houdt. Dat komt hem in zijn werk goed van pas: Jack knapt in Las Vegas klusjes op voor maffiatypes en casino-eigenaren.
Als zijn broer bij een ongeluk om het leven komt, legt hij dat werk even neer. Carter gaat naar Seattle om de begrafenis bij te wonen.
Daar wordt hem al snel iets duidelijk: dat ongeluk heeft helemaal nooit plaatsgevonden. Jacks broer is vermoord.
Wie de daders zijn? Geen idee, dus gaat Jack dat in Get Carter uitzoeken.
Hij is natuurlijk niet bepaald een lieverdje, dus de moordenaar en zijn maatjes kunnen hun borst natmaken.
Get Carter is een remake van de gelijknamige Britse gangsterklassieker uit 1971. In die film speelt Michael Caine de hoofdrol.
Caine komt ook in deze remake voorbij. Hij speelt Cliff Brumby.
De Brit nam de rol aan omdat hij graag eens met Sylvester Stallone wilde samenwerken. De twee zijn bevriend sinds ze begin jaren 80 samen in Victory speelden.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij