TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ghostbusters II speelt zich af vijf jaar na de gebeurtenissen uit de eerste film. Nadat de Ghostbusters New York in het eerste deel hebben gered van de halfgod Gozer, zijn Peter Venkman, Egon Spengler, Ray Stantz en Winston Zeddemore ieder hun eigen weg gegaan. Ze werden aangeklaagd voor schade aan eigendommen en mochten geen onderzoek meer doen naar bovennatuurlijke zaken, waardoor ze zonder werk kwamen te zitten.
De Ghostbusters ontdekken echter al snel dat New York opnieuw het doelwit dreigt te worden van bovennatuurlijk kwaad. Dat blijkt dit keer slijm te zijn, dat New York teistert. Het slijm is ontstaan door de ‘negatieve energie’ onder de bewoners van de Big Apple. De Ghostbusters moeten opnieuw de handen ineenslaan om de stad nog een keer te redden
Er is wat verwarring ontstaan rondom de Ghostbusters film uit 2016. Dit was geen vervolg maar een reboot met ditmaal een vrouwelijke cast. De fans waren niet echt te spreken over deze reboot. Nu worden deze fans op hun wenken bediend, want volgend jaar komt Ghostbusters: Legacy uit met de originele cast van de eerste twee delen. De reeds overleden Harold Ramis is er helaas niet bij, maar de drie nog levende Ghostbusters: Bill Murray, Dan Aykroyd en Ernie Hudson zijn weer van de partij.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip