TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 1954 verscheen de eerste Godzilla-film. Deze remake (die het originele verhaal behoorlijk vrij vertaalt) stamt uit 2014.
In 1999 komt de vrouw van wetenschapper Joe Brody (Bryan Cranston) om bij een mysterieus incident in een Japanse kerncentrale. Joe accepteert de officiële uitleg van dat incident – het was een ongeluk – niet. Dat merkt zijn zoon Ford (Aaron Taylor-Johnson) vijftien jaar later ook. Militair Ford krijgt te horen dat papa Joe in Japan is opgepakt omdat hij rondneusde in het verboden gebied rond de kerncentrale.
Als Ford in Japan is om Joe op te halen, gaat het mis. Een MUTO (Massive Unidentified Terrestrial Organism) dat nucleaire straling eet, ontsnapt uit een geheime basis. Het monster dreigt de hele wereld te vernietigen. De enige die het ding kan stoppen: de gemuteerde megahagedis Godzilla.
De opnames van Godzilla en de actiefilm Dawn of the Planet of the Apes vonden tegelijkertijd plaats. De sets van beide films lagen vlak naast elkaar. Bovendien leken de filmsets ook nog heel erg op elkaar. De gelijkenis was zelfs zo groot dat Godzilla-cameraman Seamus McGarvey een keer per ongeluk doodleuk de set van de verkeerde film op wandelde.
Pas toen hij een tijdje op de set had rondgestruind, ontdekte McGarvey dat hij 'bij de buren' was.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie