TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 1954 verscheen de eerste Godzilla-film. Deze remake (die het originele verhaal behoorlijk vrij vertaalt) stamt uit 2014.
In 1999 komt de vrouw van wetenschapper Joe Brody (Bryan Cranston) om bij een mysterieus incident in een Japanse kerncentrale. Joe accepteert de officiële uitleg van dat incident – het was een ongeluk – niet. Dat merkt zijn zoon Ford (Aaron Taylor-Johnson) vijftien jaar later ook. Militair Ford krijgt te horen dat papa Joe in Japan is opgepakt omdat hij rondneusde in het verboden gebied rond de kerncentrale.
Als Ford in Japan is om Joe op te halen, gaat het mis. Een MUTO (Massive Unidentified Terrestrial Organism) dat nucleaire straling eet, ontsnapt uit een geheime basis. Het monster dreigt de hele wereld te vernietigen. De enige die het ding kan stoppen: de gemuteerde megahagedis Godzilla.
De opnames van Godzilla en de actiefilm Dawn of the Planet of the Apes vonden tegelijkertijd plaats. De sets van beide films lagen vlak naast elkaar.
Bovendien leken de filmsets ook nog heel erg op elkaar. De gelijkenis was zelfs zo groot dat Godzilla-cameraman Seamus McGarvey een keer per ongeluk doodleuk de set van de verkeerde film op wandelde. Pas toen hij een tijdje op de set had rondgestruind, ontdekte McGarvey dat hij 'bij de buren' was.
Godzilla is op woensdag 23 april 2025 om 22:40 uur te zien op SBS9.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij