TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Op hun oude dag hebben Joe (Michael Caine), Willie (Morgan Freeman) en Albert (Alan Arkin) geen cent te makken. Ze moeten rond zien te komen van een piepklein pensioentje.
In Going in Style is zelfs dat pensioentje in gevaar. Het staalbedrijf waar ze hun hele leven hard voor hebben gewerkt trekt de stekker uit het pensioenfonds.
Hoe de drie oude bazen nu in hun levensonderhoud moeten voorzien? Joe heeft wel een idee: ze gaan een bank overvallen.
Ze kiezen niet zomaar een willekeurige bank uit. Willie, Albert en Joe hebben hun zinnen gezet op de bank die ervoor verantwoordelijk is dat ze nu op een houtje moeten bijten.
Alleen: hoe gaat dat eigenlijk in zijn werk, zo'n bankoverval? Het drietal heeft geen idee.
Bovendien zijn ze al lang niet meer zo fit als ze vroeger waren. Gaat het ze toch lukken om Robin Hood te spelen voor hun eigen oude dag?
Voor Michael Caine waren de opnames van Going in Style bijzonder ontspannen. Omdat hij in de schoolvakantie moest filmen, kon hij zijn familie mee naar New York nemen.
Iedereen was erbij: kinderen, kleinkinderen en alle aanhang. De acteur huurde een huis voor de hele familie, op loopafstand van de set.
Na een dag werken kon Caine dus lekker ontspannen met zijn familie. Daardoor had hij de hele tijd een heerlijk vakantiegevoel.
Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS
15:12Noa Zwan roert GTST-kijkers tot tranen met liedje: 'Prachtig'
14:00Dit fragment van De Bondgenoten houdt nu al de gemoederen bezig