TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De notoire autodief Randall ‘Memphis’ Raines heeft zijn criminele leven vaarwel gezegd. Prompt daalt het aantal autodiefstallen in zijn buurt met meer dan 40 procent. Hij verdient zijn brood inmiddels op een afgelegen kinderkartbaan.
Op een dag krijgt Memphis (Nicolas Cage) te horen dat zijn broertje Kip (Giovanni Ribisi) in de problemen zit. Kip moest vijftig klassieke wagens jatten voor een louche autohandelaar, maar heeft de klus totaal verprutst.
Memphis besluit de bijna onmogelijke opdracht op zich te nemen om het leven van zijn broer te redden. Hij heeft in Gone in Sixty Seconds drie dagen de tijd, terwijl zijn criminele opdrachtgever én de politie in zijn nek hijgen.
Gelukkig hoeft Memphis de klus niet in zijn eentje te klaren. Hij krijgt hulp van zijn oude team. Types als ouwe rot Otto (Robert Duvall), Memphis’ ex Sara (Angelina Jolie) en The Sphinx (Vinnie Jones) kun je er goed bij hebben. Na zorgvuldige voorbereiding gaan Memphis en zijn crew ervoor: vijftig kostbare auto’s stelen. Alleen hebben ze nu nog maar één nacht.
Het barst in Gone in Sixty Seconds van de spectaculaire achtervolgingen en racescènes. Nicolas Cage zat in al die scènes zelf achter het stuur, er kwam geen stuntman aan te pas. Cage had zo veel lol in het racen, dat hij er na de opnames mee doorging.
April Darby laat van zich horen na GTST-exit: 'Verbaasd en ontroerd'
13:10Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen