TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ooit was Tom Selznick (Elijah Wood) een veelbelovend concertpianist. Omdat hij te veel last had van plankenkoorts is zijn carrière nooit echt van de grond gekomen.
Tot nu. Tom heeft vijf jaar niet gespeeld, maar in Grand Piano maakt hij zijn comeback.
Hij is op van de zenuwen. Selznick speelt vanavond op de vleugel van zijn overleden mentor.
Hij wil het instrument, en de man, eer aandoen. Tom zweet dus al peentjes voor hij goed en wel achter de piano zit.
Als hij met trillende handen zijn bladmuziek openslaat om te beginnen met spelen, ziet Tom dat er een tekst op is geschreven: "Als je ook maar één verkeerde noot speelt, ga je eraan."
Er staat dus nogal wat op het spel voor Tom. Al vrij snel merkt hij dat het ook geen zin heeft om in de pauze hulp in te roepen. Als Tom dat doet, moet zijn vrouw eraan geloven.
Elijah Wood nam pianolessen om zijn rol in Grand Piano goed te kunnen spelen. Voor hij naar Barcelona vertrok voor de opnames werkte hij drie weken met een pianoleraar.
Dat viel hem nog behoorlijk tegen. Wood vond het vooral moeilijk om tegelijkertijd piano te spelen en zijn dialogen uit te spreken.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:46Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België