TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Greenland suist komeet Clarke met grote snelheid richting de aarde. Toch is er geen paniek, want het zal de aarde net passeren. Tenminste dat is de verwachting.
Die berekening blijkt niet te kloppen en ineens wordt duidelijk dat massa-uitsterven dreigt. Ingenieur John Garrity (Gerard Butler) lijkt geluk te hebben, want hij maakt samen met zijn gezin toch nog kans om de inslag te overleven. Hij staat namelijk op een geheime evacuatielijst van de Amerikaanse overheid. Ze zullen naar een speciale bunker in Groenland geëvacueerd worden.
Als ze zich melden bij het evacuatievliegtuig gaat het toch nog helemaal mis: militaire functionarissen komen erachter dat zijn zoon diabetes heeft. Niemand met een chronische ziekte mag mee. John zal een andere manier moeten vinden om naar Groenland te komen met zijn gezien om een kans te maken om te overleven. Het wordt een race tegen de klok in Greenland.
De komeet in Greenland heeft de naam Clarke met een reden gekregen. Het is namelijk een eerbetoon aan auteur Arthur C. Clarke. Hij was de schrijver van het boek The hammer of God uit 1993, waarin de inslag van een planeetverwoestende astroïde wordt beschreven.
Partnerbijdrage
Talpa stopt voorlopig met realityserie Familie Gillis: Massa is Kassa
17:01Miro Kloosterman maakt verrassende tv-comeback in The Passion Hemelvaart
17:00Victoria Koblenko speelt 'bijzondere gastrol' in The Passion Hemelvaart
16:09Sam van Royen presenteert WK-programma Het Oranje Café
15:13Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight