TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Oostenrijkse filmmaker Michael Haneke kijkt in zijn films doorgaans met een kille, afstandelijke blik naar de wereld. Een wereld die hij ook nog eens afschildert als een plek vol nare, egoïstische mensen.
Amour uit 2012 is daar een uitzondering op. De film is liefdevol en warm. Met opvolger Happy End is Haneke terug op bekend, naargeestig terrein. De film speelt zich grotendeels af in en rond een groot huis in de buurt van Calais. Daar woont de familie Laurent: pater familias George (Jean-Louis Trintignant), dochter Anne (Isabelle Huppert) met haar zoon, en haar broer Thomas (Mathieu Kassovitz) met zijn gezin. Daar komt een nieuwkomer bij in de persoon van Ève (Fantine Harduin), Thomas’ dochter uit een eerder huwelijk. Haar komst legt niet alleen de verstoorde verhoudingen in de familie bloot voor de kijker, Ève blijkt zelf lang niet zo onschuldig als haar leeftijd misschien doet vermoeden.
Voor Isabelle Huppert is Happy End alweer haar vierde samenwerking met regisseur Michael Haneke. Eerder speelde ze al in La pianiste, Le temps du loup en Amour. In die laatste film speelt Jean-Louis Trintignant, net als hier, haar vader.
Schema en uitslagen PDC WK Darts 2027
10:53Welk programma komt in plaats van Make Up Your Mind op RTL 4?
08:41Welk programma vervangt Code van Coppens op SBS6?
07:55De TV van gisteren: Prima start voor nieuw seizoen Prijzenjacht
07:00GTST Spoilers - maandag 12 t/m donderdag 15 oktober 2026