TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Oostenrijkse filmmaker Michael Haneke kijkt in zijn films doorgaans met een kille, afstandelijke blik naar de wereld. Een wereld die hij ook nog eens afschildert als een plek vol nare, egoïstische mensen.
Amour uit 2012 is daar een uitzondering op. De film is liefdevol en warm. Met opvolger Happy End is Haneke terug op bekend, naargeestig terrein. De film speelt zich grotendeels af in en rond een groot huis in de buurt van Calais. Daar woont de familie Laurent: pater familias George (Jean-Louis Trintignant), dochter Anne (Isabelle Huppert) met haar zoon, en haar broer Thomas (Mathieu Kassovitz) met zijn gezin. Daar komt een nieuwkomer bij in de persoon van Ève (Fantine Harduin), Thomas’ dochter uit een eerder huwelijk. Haar komst legt niet alleen de verstoorde verhoudingen in de familie bloot voor de kijker, Ève blijkt zelf lang niet zo onschuldig als haar leeftijd misschien doet vermoeden.
Voor Isabelle Huppert is Happy End alweer haar vierde samenwerking met regisseur Michael Haneke. Eerder speelde ze al in La pianiste, Le temps du loup en Amour. In die laatste film speelt Jean-Louis Trintignant, net als hier, haar vader.
Mart Hoogkamer wil nog steeds meedoen aan Beste Zangers: 'Ik heb ook wel wat te vertellen nu'
14:54Kees Tol stopt als presentator van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis: 'Niet mijn eigen keus'
14:42Guus Meeuwis, Edson da Graça en Faberyayo doen mee aan De Slimste Mens ter Wereld
13:38RTL 5 komt met nieuw programma over de wereld achter KLM
10:52The Voice Kids eindelijk van start: dit is wanneer