TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Harry (Daniel Radcliffe) ontdekt in Harry Potter and the Half-Blood Prince een oud boek. In dat boek staat: ‘Eigendom van de halfbloed prins’.
Samen met Perkamentus (Michael Gambon) duikt Harry diep in het duistere verleden van Voldemort, met groot gevaar voor eigen leven. Als hij ontdekt wie de Halfbloed Prins precies is, is dat een grote schok.
Behalve voor al die duistere perikelen is in Harry Potter and the Half-Blood Prince zeker ook plaats voor luchtige humor en zelfs liefdesverhalen. “Als we het goed doen, zou dit de grappigste film tot nu toe moeten zijn”, vertelde Daniel Radcliffe aan MTV.
Er bloeit iets op tussen Harry en Rons jongere zusje Ginny. Hermelien (Emma Watson) wordt jaloers als Ron (Rupert Grint) zijn oog laat vallen op een ander meisje.
Daniel Radcliffe is zelf niet tevreden over zijn acteerprestaties in Harry Potter and the Half-Blood Prince. Tegen de Daily Mail zei de jonge acteur dat hij zijn eigen optreden nogal vlak vindt. “Ik vind het niet fijn om Harry Potter and the Half-Blood Prince terug te zien, omdat ik gewoon niet zo goed speel in die film”, zei Radcliffe in 2014 tegen de Britse krant. “Als ik de film terugkijk zie ik wat ik probeer te doen, maar het komt gewoon niet over.”
Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen
21:14First Dates toch niet van de buis: BNNVARA zoekt nieuwe kandidaten
18:10Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op dinsdag