TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Heb je de Harry Potter-reeks nog niet vaak genoeg gezien of wil je je gewoon nog een keer laten meeslepen naar Zweinstein? Goed nieuws, want Net5 zendt de acht films vanaf maandag 31 oktober 2022 weer wekelijks uit.
Op maandag 31 oktober trapt Net5 dan ook af met Harry Potter and the Philosopher's Stone.
In de eerste verfilming van de bekende boeken van J.K. Rowling maken de kijkers kennis met Harry Potter (Daniel Radcliffe). Deze jongen woonde de jaren van zijn leven in het huis van zijn tante Petunia en oom Vernon, die hem eigenlijk altijd liever kwijt dan rijk zijn. Maar wanneer hij elf jaar wordt krijgt hij onverwachts bezoek en dreigt zijn leven voorgoed een andere wending te nemen. Dit onverwachte bezoek is van de Reus Hagird die hem uitnodigt om te studeren aan Zweinsteins Hogeschool voor Hekserij en Hocus-Pocus. Een kans die hij niet kan laten liggen. Lees hier alles over de eerste film.
Na Harry Potter and the Philosopher's Stone volgden er uiteindelijk nog zeven films. Deze worden de komende weken één voor één uitgezonden op Net5. Check hieronder het overzicht:
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?