TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Heat is een remake van de tv-film L.A. Takedown uit 1989. De film vertelt het verhaal van detective Vincent Hanna (Al Pacino). Hij is geobsedeerd door de dief Neil McCauley (Robert De Niro), die hij graag zo snel mogelijk wil pakken.
Als McCauley zich voorbereidt op de overval van zijn leven, staat het team van Hanna in de startblokken om hem te grazen te nemen. Ze zijn perfect voorbereid, maar dat is McCauley ook.
Deze heren blinken allebei uit in hun vak. Zo komen Robert De Niro en Al Pacino in de film Heat recht tegenover elkaar te staan.
Regisseur Michael Mann leverde de misdaadkraker Heat in 1995 af. Toch is deze film ruim twintig jaar na de release zeker nog het bekijken waard.
De reden: het was de eerste keer dat Hollywoodlegenden Robert De Niro en Al Pacino samen in een film te zien waren.
Nu denken veel mensen dat dat niet klopt, want waren ze beiden niet te zien in de Godfather-films? Zeker, De Niro en Pacino speelden allebei in The Godfather: Part II.
Alleen bestonden de scènes van De Niro in die film uit flashbacks (hij speelde de jongere versie van Vito Corleone, in deel I gespeeld door Marlon Brando). Pacino en hij waren in geen enkele scène samen te zien.
Freek Vonk gaat langs bij B&B Vol Liefde-Mirjam in Afrika
15:35Paul de Leeuw maakt programma over dementie voor Omroep MAX
15:13Geruchtenmolen over Winter Vol Liefde-Mike en Denise draait op volle toeren
14:19Gaan de makers van De Moeite Waard?! inzetten op een VIP-aflevering?
13:49Kijkers van NOS-uitzending over NAVO-top verbazen zich over 'kribbige' Albert Bos