TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Hellboy is een reboot van Hellboy uit 2004 en Hellboy II: The Golden Army 2008. Bij beide films zat Guillermo del Toro op de regisseursstoel en beide keren speelt Ron Perlman de titelrol.
Met zo'n voorland moeten regisseur Neil Marshall en hoofdrolspeler David Harbour (vooral bekend als Jim Hopper in Stranger things) van goeden huize komen om deze reboot te laten slagen. Dat lukt maar deels.
Hellboy is een vermakelijke film, maar ook niet meer dan dat. Het verhaal: ergens in de duistere middeleeuwen wordt een gevaarlijke tovenares in mootjes gehakt en begraven om te zorgen dat ze geen onheil meer kan aanrichten.
Honderden jaren later lukt het haar (Milla Jovovich) om uit het graf op te staan en heeft ze snode plannen. De enige die dat kan voorkomen is, je raadt het al, een grote knalrode mopperkont die luistert naar de naam Hellboy.
Voor zijn vertolking van Hellboy haalde David Harbour inspiratie bij zijn voorganger. Toch speelt hij het personage anders dan Ron Perlman dat deed. Volgens Harbour komt dat om zijn versie van Hellboy jonger is: "Hij is jonger en harder, en hij worstelt heel erg met de vraag of hij goed of slecht is."
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'