TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nadat de grootmoeder van de familie Graham overleden is, komen de spreekwoordelijke lijken uit de kast vallen.
Dochter Annie (Toni Collette) en haar gezin zijn nog volop in de rouw als familiegeheimen, gekneusde verstandhoudingen en een schokkende gebeurtenis hun levens ontwrichten.
Het begint ermee dat Annie, haar dochter Charlie (Milly Shapiro) en uiteindelijk ook zoon Peter (Alex Wolff) akelige visioenen krijgen. Maar het wordt in Hereditary al snel nog veel erger. En griezeliger.
Zonder al te veel weg te geven over deze horrorfilm die het meer van een onderhuids gevoel van onbehagen dan van de schrikeffecten moet hebben – al zijn die er ook, en hoe! –, er is iets sinisters aan de hand en oma heeft daar wat mee te maken. Maar hoe dat precies zit?
Eigenlijk had Toni Collette het wel even gehad met zware, duistere rollen en films. De actrice had haar agent zelfs laten weten dat ze voorlopig alleen maar even in komedies wilde spelen.
Tot ze het script voor Hereditary in handen kreeg. Ze was meteen zo onder de indruk dat ze haar voornemen overboord zette: deze rol móest ze hebben.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword
20:54Interview Raymond Mens onderbroken door Argentijnse fan: 'En nu wegwezen!' (video)