TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Agent 47 (Rupert Friend, vooral bekend als Peter Quinn uit Homeland) is een genetisch gemanipuleerde huurmoordenaar. Hij is sneller, sterker en intelligenter dan gewone mensen. Bovendien kent hij geen emoties. Daarom is hij de ideale 'hitman'.
In deze reboot van de film Hitman (2007) – een herverfilming met nieuwe acteurs en een deels nieuw verhaal – aast het bedrijf Syndicate op de kloontechniek waaruit Agent 47 is voortgekomen. Samen met Katia van Dees (Hannah Ware), de dochter van de uitvinder van dat programma, probeert hij Syndicate te stoppen.
Dat gaat in Hitman: Agent 47 gepaard met een fikse dosis geweld.
Huurmoordenaar Hitman: Agent 47 is vernoemd naar de laatste twee cijfers van een in zijn nek getatoeëerde streepjescode. Hij is de perfecte moordmachine, het resultaat van jaren doorontwikkeling: de eerdere 46 prototypes werden niet goed genoeg bevonden.
Oorspronkelijk zou Paul Walker (The Fast and the Furious) de hoofdrol spelen, maar hij kwam in 2013 om het leven bij een auto-ongeluk.
De TV van gisteren: Kijkers niet te spreken over interview Eva Jinek met CEO Albert Heijn
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Bourne Ultimatum
20:15Deze BN’ers stappen de boksring in voor Boxing Stars
18:22BNNVARA ziet tweede seizoen van spelprogramma Wolven wel zitten
15:35Max Verstappen is in vorm! Wint hij dit jaar ook de Formule 1 GP van de Verenigde Staten?