TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Agent 47 (Rupert Friend, vooral bekend als Peter Quinn uit Homeland) is een genetisch gemanipuleerde huurmoordenaar. Hij is sneller, sterker en intelligenter dan gewone mensen. Bovendien kent hij geen emoties. Daarom is hij de ideale 'hitman'.
In deze reboot van de film Hitman (2007) – een herverfilming met nieuwe acteurs en een deels nieuw verhaal – aast het bedrijf Syndicate op de kloontechniek waaruit Agent 47 is voortgekomen. Samen met Katia van Dees (Hannah Ware), de dochter van de uitvinder van dat programma, probeert hij Syndicate te stoppen.
Dat gaat in Hitman: Agent 47 gepaard met een fikse dosis geweld.
Huurmoordenaar Hitman: Agent 47 is vernoemd naar de laatste twee cijfers van een in zijn nek getatoeëerde streepjescode. Hij is de perfecte moordmachine, het resultaat van jaren doorontwikkeling: de eerdere 46 prototypes werden niet goed genoeg bevonden.
Oorspronkelijk zou Paul Walker (The Fast and the Furious) de hoofdrol spelen, maar hij kwam in 2013 om het leven bij een auto-ongeluk.
Vanavond op TV: Gouden Televizier-Ring Gala, Vera, De Heineken ontvoering
18:14GTST-actrice en musicalster April Darby verwacht eerste kindje
16:25Ceciel uit B&B Vol Liefde slaat wild om zich heen richting Fred én Olcay Gulsen
16:00Wolter Kroes: 'Ik krijg ervan langs in mijn realityserie'
14:42Iris uit B&B Vol Liefde: 'Seks is waanzinnig belangrijk in een relatie'