TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Home Alone bleef Kevin McCallister (Macaulay Culkin) alleen thuis achter, terwijl zijn hele familie op vakantie ging. Je zou denken dat de McCallisters na dat avontuur wel wat beter op hun zoontje zouden letten.
Nou, nee dus. Een jaar later gaat het weer mis. In Home Alone 2: Lost in New York willen de McCallisters niet naar Parijs om Kerst te vieren, maar naar Miami.
In het begin lijkt alles prima te verlopen. De kleine Kevin zit gewoon in de auto en ook op het vliegveld is hij nog van de partij. Toch gaat het ook dit jaar weer helemaal mis: in de haast om hun vliegtuig te halen verliezen pa en ma Kevin toch weer uit het oog.
Als hun vliegtuig eenmaal in de lucht hangt, is Kevin nergens te bekennen. Die zit in zijn eentje in een ander vliegtuig, dat onderweg is naar New York.
Kevin kijkt zijn ogen uit in The Big Apple. Hij regelt een chique hotelkamer voor zichzelf en leeft zich helemaal uit in de mooiste speelgoedwinkels van de stad.
New York mag dan een enorme stad zijn, Kevin komt toch een paar bekenden tegen: Harry en Marv, de sullige boeven uit de eerste Home Alone-film.
Het hotel waar Kevin verblijft had tijdens de opnames van Home Alone 2: Lost in New York een beroemde eigenaar: Donald Trump.
De voormalig president van Amerika heeft ook een piepklein rolletje in de film. Hij speelt zichzelf.
Partnerbijdrage
Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
16:05Op deze datum zie je de registratie van Concert at Sea 2026
14:41Kaj Gorgels en Jessie Jazz Vuijk voor de tweede keer ouders geworden
14:27'Een Huis Vol pas eind van de zomer terug'
13:58Voor de startlichten uitgaan: Olav Mol en Jack Plooij blikken vooruit op elke GP